DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Bab-ı Lezzet Açılışı Yapıldı

3 Haziran 2015 Ekleme Saati: 17:14
1.510 kez görüntülendi

Bab-ı Lezzet Açılışı Yapıldı

Bab-ı Lezzet Törenle açıldı

İlçemizde yakın bir geçmişte hizmete giren ve seçkin lokantalardan Bab-ı Lezzet, Törenle hizmete açıldı.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve İlçe Müftüsünün kurdele kesmesi için yapılan anons ile kurdele başına geçen protokol, kurdeleyi keserek Bab-ı Lezzeti hizmete açtılar. Açılışa Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Emniyet Müdürü Ertaş Tüfekçi, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Daire Amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda açılış konuşmasını Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka yaptı. Yaka, “İlçemizde biri diğerinden güzel hizmet kapıları açılmaya devam ediyor. Artık Karapınar’lı da seçkin yerlerde hizmet almanın mutluluğunu yaşıyorlar. Uzunca bir süredir 100 yıl tesislerinde kiracımız olarak siz Karapınar’lı hemşerilerimize hizmet veren sevgili kardeşimiz Ramazan Kurtay tarafından açılan bu güzel Lokantanın, ilçemize ve kendilerine hayırlara vesile olmasını diler arkadaşlarımıza hayırlı olsun derim” dedi.

Katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Ramazan Kurtay ise, “Öncelikle açılış davetimize nezaket göstererek gelen başta protokol ve sayın halkımıza teşekkür ediyorum. Biz Kurtay Ailesi olarak ilçemizde yıllardır ihtiyaç olan Fırın kebap ve İskender Kebap hizmetini her gün sunarak halkımızın bu hizmetten istediği zaman yararlanmasını istedik. Biz emek çektik halka sunduk, şimdi takdir Hakk’ın takdir halkındır” dedi.

Daha sonra Müezzin Ali Osman Gürbüz tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu. İlçe Müftüsü kadir Demirlenk’in duası ile kurdeleler kesildi. Programa katılan misafirlere ikram sunuldu.bab-ı lezet açılış 1 700 bab-ı lezet açılış 2 700 bab-ı lezet açılış 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık