DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Başhekimliğe Hüseyin Babur Atandı

1 Haziran 2015 Ekleme Saati: 23:46
2.216 kez görüntülendi

Başhekimliğe Hüseyin Babur Atandı

başhekim Hüseyin babur atandı 700Karapınar Devlet hastanesi Başhekimi Dr. Eser Şenkul’un Konya kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Cihazlar Başkanlığı Uzmanlığına atanması ile boşta kalan Karapınar Devlet Hastanesi Başhekimliğine, İç Hatalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Babur atandı.

1982 Karapınar doğumlu olan Dr. Hüseyin babur, ilkokulu Karapınar Gazi Mustafa Kemal İlkokulunda tamamladıktan sonra orta ve lise öğrenimini Konya Meram Anadolu lisesinde tamamladı. 2007 yılında Çapa Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Babur, 2007/2009 yılları arasında Karapınar 1 Nolu sağlık Ocağında hizmet verdi. 2009 yılında Meram Tıp Fakültesi İç Hastalıkları uzmanlık eğitmi alan baur 20013 yılında İç Hastalıkları Uzmanı unvanını alarak Ilgın Devlet hastanesine atandı. 2015 yılında karapınar devlet Hastanesine Başhekim olarak atanan Uz. Dr. Hüseyin Babur, evli ve üç çocuk babasıdır.

Karapınar’da görev yaptığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Babur, “İlçemiz Devlet hastanesi yeni binasında görev yapmak beni çok mutlu etti. Artık ilçemize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hastanemiz bünyesinde Uzman doktor kadrosunun artırılması için gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Şu an mevcut olarak hastanemizde Ortapedi, Dahiliye, Kadın ve Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Uroloji, Radyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Göz hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz uzman doktorları mevcut olup Çocuk hastalıkları uzmanı da değişimli ve görevlendirmeli olarak hizmet vermektedir” dedi.





Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. sinan dedi ki:

    hayırlı olsun….

Yukarı Çık