DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Beyzade İftar Programı

30 Haziran 2015 Ekleme Saati: 15:53
1.667 kez görüntülendi

Beyzade İftar Programı
  1. Yıl Atatürk Parkı Beyzade Lokantası, Karapınar protokol erkânını iftar yemeğinde ağırladı. 2015 yılında hizmete giren Beyzade Lokantası, Karapınar protokol erkânına verdiği iftar programına, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti İlçe Başkanı Nadi tartan, İlçe Emniyet Müdürü Ertaş Tüfekçi, Jandarma Komutanı Kıdemli Bşçvş Orhan Özcan, Başhekim Uz. Dr. Hüseyin Babur, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Daire amirleri ve basın mensupları katıldılar.

Açılış konuşmasını işletme adına işletme müdürü Yasin İren yaptı. Amaçlarının en güzel hizmeti sunmak olduğunu söyleyen İren, “Siz saygı değer müşterilerimize hizmetin en kalitelisini sunmayı kendimize hedef edindik. Bu vesile ile yeni işletmemizi tanımanızı istedik. Şeref verdiniz onur verdiniz. Hoş geldiniz ” dedi.

Daha sonra konuşan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Genelde bu aylarda atamalar başlıyor ve görev yaptığımız Amir ve memurlar başka yerlere atanıyorlar. Dolayısı ile bu aylarda biraz hüzün yaşıyoruz. İlçemize hizmet veren tüm amir ve memur arkadaşlarımıza ilçem adına teşekkür ediyorum. Ayrıca ilçemizde yeni açılan Beyzade Lokantası işletme sahiplerine bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ederiz. Ortam güzel olmuş. Umarız hayırlı müşteriler ve bol kazançlar elde edersiniz” dedi.

İftar yemeğinin sunumundan sonra yemek duasını Karapınar ilçe vazisi Adem Pekkendir’in duası ile program son buldu.beyzade iftar yemeği 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık