DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Biletium ile online otobüs bileti

2 Haziran 2015 Ekleme Saati: 18:25
429 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Seyahat sektöründe sahip olduğumuz 15 yılı aşan tecrübemiz ile ulaşım konusunda yolcu ve taşıyıcı firmalar arasında, köprü olup müşterilerimize hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı amaçlamaktayız. Müşterilerimize daha pratik bir yolla online otobüs bileti imkanını sunmaktayız.

Eski devri kaldırmayı amaçlıyoruz. Eskiden firmaların sitelerini tek tek gezip en ucuz otobüs bileti araştırmanız gerekirdi. Tüm firmaları tek bir siteye toplayarak, rezerve olup olmadığını, otobüs biletlerinin tükenip tükenmediğini görmenizi sağlayan tek bir site yaptık. Online otobüs bileti işlemleriniz hem tek tıkla elinizin altında olmasına yardımcı olacak hem de size en uygun fiyatlı bileti bulmanıza sağlayacak. Saatlerce sitelerde araştırma yapmanıza gerek kalmadan hem zamanınızı harcamamış hem de daha pahalı bileti almaktan kurtulacaksınız. Online otobüs biletinin 1 numaralı adresi olan biletium ile seyahatleriniz çok kolay şekilde tek tıkla halledebileceksiniz.

Site en güvenli internet alışveriş sistemi olan 3D secure ve 2048 bit SSL sertifikası ile hizmet sunmaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Mobil cihazlara uyumlu otobüs bileti merkezimizden, biletinizi cep telefonunuzdan satın alabilirsiniz. Müşterilerimiz için en fazla alternatifi sunmayı, tercih ve satın alma süreçlerini basitleştirerek sizlere en iyi imkanı sunuyoruz. Biletium olarak, online otobüs bileti hizmetimiz ile müşterilerimize en iyi şekilde kolaylık sunuyoruz. Müşterilerimiz için oluşturduğumuz yeni seyahat yardımcınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık