DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Bizimle Bir Adım Öndesiniz

23 Haziran 2015 Ekleme Saati: 16:21
392 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Firmalar daha fazla kişiye ulaşabilmek ve reklam masraflarını aza indirgemek üzere farklı yollara başvurmaktadırlar. Grafik tasarımcılarla ortaklaşa çalışarak firma logosu ismi ve iletişim bilgileri olan farklı renk ve boyutlarda üretilen çantalar sürekli kullanıma yöneliktir.

Hastanelerde kullanılan röntgen çantası röntgenle hastaya verilir. Tetkikler sırasında en küçük detayın bile önemli olduğunu bilen firmalar bu yola başvurmuşlardır. Bu yöntem her iki taraf için de avantaj sağlamaktadır hastane röntgenleri ve tahlilleri bir arada bulunacak, özel hastane ise bu şekilde isminin yayılmasını sağlayacak.

Mağazaların özellikle kullandıkları ip saplı poşet aldığınız ürünün boyut ve ağırlığına göre farklı ebatlardadır.

Bayanlar özellikle beğenerek kullandıkları bir markanın çantasını uzun süre kullanırlar altın günlerinde ev ayakkabılarını yanlarında mutlaka getirmeyi yeğlerler, işte tam da bu noktada farklı markalara ait ip saplı çanta başroldedir.

Farkında olmadan markanın reklamını yapmış olurlar. Bu durum tam da firmanın ulaşmak istediği hedeftir. www.kartonposetcanta.com farklı tasarımlarla hizmetinizdedir.Çevre dostu karton çantalar ile estetik ve sağlamlık bir arada.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık