DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

DRD Operasyonel Kiralama

15 Haziran 2015 Ekleme Saati: 14:07
484 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Türkiye’de operasyonel kiralama sektörünün gelişimine öncülük ederek 1998 yılında kurulan DRD Filo Kiralama, bugün 22.000 adedi aşkın araç filosu, ülke genelinde yaygın 1.200 anlaşmalı servis ağı, her sektörde yerel ve global 4.000 adetlik fazla müşterisi ile hizmet veriyor.

DRD, sektörün temel süreçlerinde «kurumsal yetkinlik sahibi öncü marka» konumuyla profesyonel bir filo yönetimi deneyimi vaat eder ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara bu ayrıcalığı yaşatıyor.

En Büyük Yerli Filo Kiralama Markası

Türkiye’nin tamamı yerli sermayeli en büyük filo kiralama markası DRD, uzun vadeli stratejik planları ve beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile müşteri portföyüne değer katar. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde, DRD, farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek fark yaratır.

DRD, operasyonel kiralama sektöründe,

  • üstün kalite standartları,
  • güçlü finansal yapısı,
  • uzun yıllara dayanan sektör deneyimi,
  • gelişmiş teknolojik altyapısı,
  • müşteri odaklı hizmet anlayışı,
  • tüm bölgeleri kapsayan yaygın hizmet ağıyla, fark yaratıyor.

Global Pazarlarda Yüksek Kredibilite

Yurt içinin yanı sıra yabancı piyasalarda da yüksek kredibiliteye sahip olan DRD, 2007 yılında kullandığı 110 milyon USD tutarındaki sendikasyon kredisiyle kategorisinde “bir Türk şirketi tarafından gerçekleştirilen en büyük ve uzun vadeli finansman” değeriyle «Deal of the Year» ödülü almıştır.

DRD hizmetlerini, www.drd.com.tr adresinden istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık