DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Elektronik Nargile İle Sınırsız Keyif

5 Haziran 2015 Ekleme Saati: 16:21
537 kez görüntülendi

Resim bulunamadı
  1. yüzyılda Maya’ların tedavi amaçlı kullandıkları tütün bitkisi, 15. Yüzyılda Kristof Kolomb’un Amerika’yı keşfetmesinden sonra Avrupa’da da üretimine başlanmıştır. Aradan geçen yüzyıllar boyunca artık dünyanın hemen her ülkesinde üretilmekte ve bu tütün bitkisine yapılan bir takım katkılar ile sigara üretimi, bu üretime müteakip tüketimi de giderek artmaktadır.
  2. yüzyılda sigara üstüne yapılan kapsamlı araştırma ve incelemeler neticesinde, sigaranın insan ve diğer canlı bedenler üzerinde sayısız fizyolojik ve psikolojik hasarlar bıraktığı, kullanımın bir süre devam etmesi sonucunda da içerisinde bulunan nikotine karşı bağımlılık yaptığı ortaya koyulmuştur. Birçok gelişmiş ülkede artık sigaraya karşı savaş başlatılmış ve sigara kullanıcılarının sigarayı bırakmaları için çeşitli teşvik yolları düşünülmüş ve uygulamaya koyulmuştur.

Bu bağlamda birçok girişimci, sigara ile mücadele amacıyla çeşitli yollara başvurmuştur. Bunlardan bir tanesi de elektronik sigaradır. Elektronik sigaralar ya da e-sigaralar geçtiğimiz yıllarda sigara ile mücadele amaçlı, sigara tiryakilerinin sigarayı bırakmasına yardımcı olması için icat edilerek üretimine başlanmıştır. Kullanıcıların memnuniyeti için de aromalı e-likit ile favori tatlarınız da daima sizinle beraber olmaktadır.

Zaman içerisinde çeşitli türevleri de üretilmiş olup bunlardan bir tanesi de elektronik nargiledir. Elektronik nargile ile hem nargilenin birçok zararlı etkisinden kurtulursunuz hem de sürekli yanınızda bulunması sebebi ile keyfiniz hiç bitmeden devam eder.

Aynı zamanda 2 kartuş imkânı ile de favori aromalarınızı harmanlayabilirsiniz. www.ilksigaran.com internet sitesinde karşımıza çıkan elektronik nargile ile 1000 nefese kadar devam eden, sadece birkaç saat içerisinde tamamen şarj olan bataryası ile keyfiniz neredeyse hiç kesintiye uğramadan devam eder.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık