DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Farklı Çeşit Ve Kategorileriyle Eğlenceli Oyunlar

22 Haziran 2015 Ekleme Saati: 11:58
496 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Eğlenceli vakit geçirmek adına yapılabilecek aktivitelerin başında gelen oyun oynama, internet üzerine yoğun bir şekilde rağbet görmektedir. Her yaştan bilgisayar kullanıcısının yakından takip ettiği bu aktivite, oyun çeşitleri ile hayli beğeni görmektedir. ” http://www.oyunlari.cc/ ” adresi de, bu beğenilen çeşitli oyunları kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır.

43 farklı oyun kategorisinin ve her bir kategoride yer alan sayfalar dolusu eğlenceli oyunlar ile hizmet veren site, yediden yetmişe her oyun severe hitap etmektedir. Bu web sitesi giydirme oyunları gibi özellikle bayan kullanıcıların ilgisini çeken oyun kategorisi ile İlkbahar Kızı, SonbaharDansı, Kar Taneleri gibi oyunları barındırmaktadır.

Zombi oyunu kategorisinde ise zombi taşları, Zombi Zamanı, Z Sokağı, Yanan Zombiler gibi birbirinden güzel oyunları içermektedir.

Yaşı küçük olan oyun severlerin daha fazla ilgi gösterdiği balon patlatma ve meb oyun kategorisi ise Meb Mario, Meb Süngerbob ATV, Meb Taş Kafa gibi farklı çeşit oyunları barındırmaktadır. Bu ve daha farklı kategorilerin ve oyunların yer aldığı sayfa, herkes tarafından beğenilerek takip edilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık