DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Flash Kız Oyunları

29 Haziran 2015 Ekleme Saati: 11:46
1.056 kez görüntülendi

Flash Kız Oyunları

Kızlar boş vakitlerini değerlendirmek, eğlenmek veya arkadaşları ile rekabet etmek amacıyla oyun oynamaktadırlar. Kızlara hitap eden yemek yapma oyunları, giysi giydirme oyunları, makyaj ve bakım oyunları gibi flash oyunları çoğunlukla oynadıkları bilinmektedir. Bir de bunlara sevdikleri çizgi film karakterleri eklendi mi değmeyin keyiflerine! Bu noktada hem onların oynamaktan zevk aldıkları oyunları ve hem de sevdikleri kahramanların oyunlarını bulabilecekleri bir flash oyun platformunu sizlere tanıtmak istiyoruz. Çizgi film kahramanlarının oyunlarını oynayabilecekleri bu oyun platformu Kahraman Oyunları sitesidir. Bu oyun sitesinde kızlara hitap eden belli başlı karakterlerin oyunları mevcuttur. Örneğin, Hazel Bebek Oyunları, Dora Oyunları, Barbie Oyunları, Çilek Kız Oyunları ve My Little Pony Oyunları gibi… Bunlardan iki kategoriyi tanıtarak yazımıza devam etmek istiyoruz:

Özellikle okul öncesi kız çocuklarının beğenerek takip ettikleri karakterlerin başında Kaşif Dora gelmektedir. Dora ve arkadaşı Boots insanlara yardım etmeyi kendilerine görev saymışlardır. Düşmanları ise Arakçı Tilki olup hep eşyalarını araklamaya çalışır. İnsanlara yardım etmenin en güzel örneklerinin sunulduğu Kaşif Dora çizgi filmi ile aynı paralellikte oyunları da geliştirilmiştir. Yardımseverlik örnekleri taşıyan Dora Oyunları Kaşif Dora’nın maceracı yapısına uygun şekilde tasarlanmıştır. Dora Oyunlarının geneli de zaten maceraları ve başkalarına yardım üzerine kuruludur. Bunun yanında Dora Bakımı, yemek yapma, giysi giydirme gibi oyunlarını da görmek mümkündür.

Kahraman Oyunları sitesinde gördüğümüz bir başka kızların kahramanı Çilek Kız’dır. Çilek ülkesinin çilekli bahçe şehrinde yaşayan Çilek Kız, özellikle kız izleyicilerinin fenomeni konumundadır. Çilek Kız çizgi filminde Çilek Kız ve Frambuaz, Limon, Yaban Mersini, Vişne Reçeli, Erik, Portakal çiçeği, kedisi kaymak, dut kardeşler, süslü kanat gibi dostları ile mutluluk içerisinde yaşamaktadır. Oyunları ile de aynı çizgisini devam ettiren Çilek Kız, küçük kızların bu yönüyle de ilgisini çekmektedir. Çilek Kız Oyunları oynamak isteyen küçük kızlar yine kahraman oyunları sitesinde buluşmaktadır. Çilek Kız ve çizgi film kahramanlarının oyunlarını oynamak isteyenler için bu oyun platformu internet ortamındaki tüm Çilek Kız oyunlarını derleyerek istifadelerine sunmuştur. Çilek Kız ve dostlarının oyunlarını oynamanın zevkini kahraman oyunları sitesinde tadın. Hepinize iyi eğlenceler çocuklar!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık