DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Hayallerin Önündeki Engel: Kararsızlık

9 Haziran 2015 Ekleme Saati: 16:49
467 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Tam da heveslenmişsiniz, oluverse derin bir oh çekeceksiniz; rahatlayacaksınız, mutlu olacaksınız. Ama olmuyor işte! Bu akıl karmaşasını az çok herkes yaşamında birçok kez yaşamıştır.

Birkaç yere iş için form vermişsiniz, iki firmadan görüşme talebi gelir. Ne yapacağınızı bilemez olursunuz. Buzdolabı alacasınız, iki markanın üç ürünü arasında kararsız kalırsınız, sonra bir bakmışsınız kampanya sona ermiş, ya da karar verdiğiniz ürün stoklarda yok.

Evinizin mobilyalarını yenileyeceksiniz, ya da bir daire satın alacaksınız ama eldeki kaynaklarınız yetersiz. Araştırdığınız ihtiyaç kredisi alternatifleri arasında bir türlü karar veremiyorsunuz. Her bankanın konut kredisi farklı farklı koşullar içeriyor; hangisi size uygun emin değilsiniz.

Tam da bu sıkıntıları çözmek için Start Kredi (https://startkredi.com/) size yardımcı olabilir. Ödeme gücünüzü esas alarak ihtiyaç duyduğunuz kredileri araştırır, kriterlerinize en uygun kredi hangisi, nereden temin edilebileceğini tespit eder.

Sizin yerinize konut kredisi hesaplama işini üstüne alır ve neticeyi size bildirir. Size kalan ise, istenen belgelerle birlikte, size önerilen kredi kuruluşunun kapısından içeri girmek.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık