DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Her Zaman Hizmetinizdeyiz

20 Haziran 2015 Ekleme Saati: 11:03
387 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yılın 365 günü, bayram ya da resmi tatil demeden çalışan ordu havaalanı oto kiralama şirketi bir araca ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda. Gerek acil bir işiniz olduğunda hızlı şekilde aracı teslim ederek gerekse uzun süreli kiralama işlemlerinizde size fiyatta büyük ölçüde yardımcı olarak hizmetimizi sürdürüyoruz. İşletmemizin en büyük prensiplerinden biri bakımların düzenli olarak yaptırılmasıdır. Hem ileride oluşması muhtemel olan daha büyük çaplı arızaları önleyen hem de aracın yakıt tasarrufuna oldukça olumlu katkı sağlayan düzenli bakımlarımız her zaman zamanında ve yetkili servislerce yapılmaktadır.

Güvenliğiniz Bize Emanet

İşletmemizin mal güvenliği size emanet olduğu gibi sizin can güvenliğiniz de bize emanettir. Bu nedenle sorumluluk bilincimiz ile araçlarımızın bakımlarını ve muayenesini düzenli olarak yaptırıyoruz. Bununla birlikte anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi ile sizler aracı kullandığınız her an sigorta kapsamında olarak değerlendiriliyorsunuz. Sözleşmemizde adı geçen kişinin araç kullanırken yaşadığı kazada araç kullanıcısının hiçbir hatası bulunmuyorsa aracın tüm hasarı sigorta şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Bu şekilde ordu havaalanı oto kiralama işletmeleri arasındaki farkımızı da bir kez daha ortaya koymuş oluyoruz.

Kiralamak Çok Basit

Herhangi bir işinde ordu havaalanı oto kiralama aracı kullanmak isteyen herkesin başvurabileceği işletmemiz sadece araç kullanmak için teorik ve pratik bilgi yeterliliği bekliyor. Sahip olduğunuz araç ehliyetiniz ve nüfus cüzdanınız ile birlikte başvuracağınız işletmemiz size kısa bir sürede aracınızı teslim edecektir. İşletmemizin sahip olduğu prensip gereği aracı kullanma ihtimali olan bir diğer kişi daha varsa bu kişinin de büromuza gelerek sözleşmeye adını ekletmesi ve ehliyetini ibraz etmesi gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık ve mağduriyet yaşanmaması için araçlarımızı daha önce bizlere belirttiğiniz saat diliminde teslim almanız ve yine önceden belirlediğimiz saat diliminde teslim etmeniz oldukça önemlidir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık