DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Her Zaman İhtiyacınız Olabilir

20 Haziran 2015 Ekleme Saati: 11:04
373 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Otomobil insanların her zaman ihtiyaç duyabileceği bir araçtır fakat son yıllarda artan vergiler, bakım masrafları ve sigorta, kasko gibi bedeller araç kullanıcılarına her sene neredeyse binlerce liralık masraflar çıkarmaya başladı. Bu konudan sıkılan ve artık bütçesini büyük oranda aracına harcamak istemeyen herkes artık araçlarını satmaya başladı. İşine, okuluna ya da günlük işlerine toplu taşıma kullanan biriyseniz özel işlerinizde ordu havaalanı rent a car kullanmak kaydı ile siz de otomobilinizi satıp büyük bir masraftan kurtulabilirsiniz. Maddi açıdan büyük kâr sağlayacağınız bu durum aynı zamanda size ihtiyaç duyduğunuz konforlu ve donanımlı bir araca sahip olma şansı da veriyor.

Her Gezinize Farklı Araç

Ayda birkaç kere yapacağınız geziler için bir ay boyunca aracın kapınızda yatması mantıksızdır. Normal hayatınızda çok donanımlı ve yeni bir model araca sahip olamayabilirsiniz fakat bu şekilde oldukça uygun fiyata ordu havaalanı rent a car yöntemi ile istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. İsterseniz bir gün için isterseniz birkaç günlük ya da daha uzun sürelik kiralamalarınızda son model araçlarımızı uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Sizi her ay yüzlerce liralık, her yıl ise binlerce liralık masraftan kurtaracak olan bu yöntemde aracınızın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Büromuza Bekliyoruz

Her bütçeden insanın büromuza başvurabilmesi ve ihtiyacına uygun araca sahip olabilmesi için filomuzu elimizden geldiğince geniş tutmaya çalışıyoruz. Gerek son model donanımlı araçlarımız ile gerekse daha düşük bütçeli fakat kullanışlı araçlarımız ile sizin her ihtiyacınızı karşılayabilme kapasitesine sahip olan ordu havaalanı rent a car işletmemiz yılın 365 günü faaliyet gösterme prensibine sahip. Resmi tatiller ve bayramlar dâhil olmak üzere çalışan arkadaşlarımız herhangi bir acil durumda aracı bulunduğunuz yere teslim etme ve mevcut yerinizden teslim alma hizmetini de sunmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık