DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

İhtiyacınız Olduğunda Araç Kiralayın

20 Haziran 2015 Ekleme Saati: 11:03
391 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsanların bir kısmı araba sahibi olmasındansa gerektiği zamanlarda araç sahibi olmak istemektedir. Birbirinden çok avantajı olan ordu havaalanı oto kiralamanın ihtiyaç duyulduğunda tercih edilmesi ve diğer zamanlarda kullanılmaması oldukça önemlidir. İnsanlar artık rent a car firmalarına yönelmekte bu nedenle araç kiralama şirketleri son zamanlarda ülkemizde yaygın hale gelmiştir. Daha fazla rent a car firmasının öne çıkması, rekabeti ve bunun yanında çeşitli avantajlarında yanında insanlara verilmesini sağlamaktadır.

Çeşitli Araç Segmentleri

Birçok farklı araç kiralama seçenekleri ile beraber farklı aktivitelerde kullanılmasına olanak tanımaktadır. Örneğin bir düğün düzenlemek isteyen insanların sıradan bir düğün arabası kullanmak yerine, o özel güne ayrı bir araç kullanmak ve düğün için gelen insanları etkilemek için farklı araç tercihlerine yönelmektedir. ordu havaalanı rent a cardan istediğiniz gibi bir araç kiralayabilirsiniz. Düğünde kullanarak düğününüzü çok daha farklı hale getirebilirsiniz.

Araç Satın Almak Mı Yoksa Kiralamak Mı?

Bir araç almak özellikle ülkemiz açısından düşünüldüğünde  maddi olarak bizleri çok fazla zorlayabilmektedir. Son model bir aracın maliyeti eğer şirketiniz çalışanları için düşünüldüğünde çok fazla maliyet ortaya çıkabilmektedir. Büyük paraları araçlara bağlamak yerine daha avantajlı olan araç kiralama şirketlerine yönelebilirsiniz. Şu örnekle daha iyi açıklanabilir, bir ev almak yerine kirada oturan insan gibi düşünebiliriz. Özellikle kiralayacağınız şirkete dikkat edilmeli ve sunacağı seçenekleri ince eleyip sık dokumalıdır.

Önceleri bir araç kiralamak istediğinizde şöyle bir durumla karşılaşıyordunuz. Boş bir senede kiralık araç için imza atmanız istenmekteydi.  Ayrıca nüfus cüzdanının fotokopisi de alınmaktaydı.Yurtdışında sıklıkla uygulandığı gibi ülkemizdeki bazı şirketlerde kredi kartlarından belli bir miktar para çekmekte ve araç kiralama işlemi bittiğinde geri vermektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık