DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

İşte Aradığım Firma Diyeceksiniz

20 Haziran 2015 Ekleme Saati: 11:01
322 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bugün ülkemizde en çok hangi rent a car firmasının tercih edildiğini biliyor musunuz? Gururla söylüyoruz ki öncelikle Ordu ili sonrasında yakın iller tercihini bizden yana kullandılar. Hedefimiz ise tüm Türkiye’nin fatsa rent a car firması olmak. Peki, biz kimiz?

İdealleri Olan Bir Firmayız

Biz, kurulduğu günden bugüne kadar binlerce insana hizmet vermiş ve her geçen yıl hizmet kalitesini artırarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeye çabalayan bir firmayız. Müşterilerimizin yorumlarına bakılacak olursa fatsa kiralık araç kısa süre içerisinde bir ekol haline gelecek.

Doğru Araç Tercihi

Firmamızdan seçeceğiniz arabadan memnun olmak için bazı sorulara yanıt vermeniz gerekiyor. Bu sorulara verilen yanıtlar göz önüne alınarak kiralanacak bir araç hem amacına hizmet etmiş olacak, hem de sizleri memnun edecektir. İşte o sorular.

  • Arabayı ne için kiralıyorum? (Zamandan tasarruf, seyahat, taşımacılık)
  • Araçta kaç yolcu olacak?
  • Yolcuların valiz, çanta gibi yükleri olacak mı? Ne kadar olacak?
  • Araçta hususen istediğim özellikler neler?

Bu sorulara verilen yanıtlar sizleri doğru arabaya götürecektir. Şayet aracı tatil için kiralıyor ve ailenizle keyifli bir yolculuk yapmak istiyorsanız aracınız buna uygun olacak, hızı için istiyorsanız buna uygun olacaktır. Eğer böyle olmazsa araba sizi mutlu etmez.

Firmamızı Tercih Etmekle Sahip Olacağınız Avantajlar

Firmamızdan alacağınız hizmetin en büyük avantajı kaliteyi uygun fiyat ile yakalayacak olmanız. Bizler müşterimize elimizde bulunan hazır aracı değil, onu memnun edecek fatsa araba kiralamaları önermekteyiz. Nitekim güttüğümüz strateji gayet düzgün seyrediyor. Verdiğimiz hizmetler ve ayrıntılarına erişmek için internet üzerinden web sayfamızı ziyaret edebilir, dilerseniz şubemize gelerek araçları canlı görme şansını yakalayabilirsiniz. Danışmanlarımız ile görüşüp size en uygun aracı bulmanızı da kolaylaştırabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık