DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kalite ve Güven İçin Bizi Tercih Edin

20 Haziran 2015 Ekleme Saati: 11:00
368 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Herkesin çevresinde otomobil sahibi olmayan insanlar vardır. Bu insanlar bazı yerlere giderken ulaşım açısından sıkıntı yaşarlar. Artık fatsa araç kiralamayla bu sıkıntı ortadan kalkıyor. İnsanlar bu hizmet sayesinde istedikleri yerlere gidebiliyorlar, istedikleri gibi zaman geçirebiliyorlar. Müşterilerimize istedikleri zaman istedikleri yerlere istedikleri ulaşım aracıyla gidebilme imkanı tanıyan firmamız, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bu sebeple müşterilerimizin güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmaları bizim için ekstra önemlidir. Firmamızın güvenlik anlayışı oldukça sağlam ve herkes tarafından bilinirdir. Firmamızın kesin kuralları vardır. Bunlardan bir tanesi 18 yaşından küçüklere araç kiraya verilmemesidir. Bir diğeri ise kesinlikle ehliyetsiz olan kişilere kiralama yapılmamasıdır.

Kendi Aracınızmış Hissi

                Eğer kendi otomobiliniz yoksa artık bu sıkıntıyı çekmeyeceksiniz. Kendi aracınızdaymışsınız gibi konforlu ve güvenli hissetmeniz için fatsa oto kiralamadan otomobil kiralayabilirsiniz. Firmamızdan otomobil kiraladığınız zaman kendi aracınızda yaşadığınız rahatlık ve konforu yaşadığınızı göreceksiniz ve bu konforu bırakmak istemeyeceksiniz. Firmamız için size sunduğumuz hizmet ve güvenilirliğimiz oldukça önemlidir. Bu yüzden sizlere kusursuz hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Araç Seçeneklerimize Göz Atın

                Pek çok araç seçeneğinin de bulunduğu fatsa rent a car güvenle araç kiralayıp kullanabileceğiniz bir firmadır. İstediğiniz model ve donanımlardaki araçlarımız bakımlı ve eksiksizdir.

Araç seçeneklerimizi şubemizi ziyaret ederek görebilir, seçebilirsiniz. Araç seçeneklerimiz olduğu gibi şoförlü ve şoförsüz araç seçeneklerimiz de mevcuttur.

 

Bizi Tercih Edin

               

                Kaliteli ve güvenilir otomobil çeşitlerimizle, güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarımızla Ordu otomobil kiralamada sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için çalışıyoruz. Bizi tercih ederek güvenilir bir firma ve güvenilir araçlara sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve araç çeşitlerimizi görmek için şubemize uğramayı unutmayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık