DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Kapalı Pazaryeri İhalesi Yapıldı

27 Haziran 2015 Ekleme Saati: 13:38
1.333 kez görüntülendi

Kapalı Pazaryeri İhalesi Yapıldı

KAPALI PAZAR YERİ İNŞAATI YAPIM İHALESİ TAMAMLANDI

Karapınar Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılacak olan Kapalı Pazar Yeri İnşaatı Yapım İhalesi Belediye Meclis toplantı salonunda 25.06.2015 Perşembe günü saat 10.30’da yapıldı.
Toplam 5 isteklinin katıldığı ihale, Karapınar Belediyesinde görevli İhale Komisyon Başkanı Musa Yaşar, İnş.Müh. Mustafa Kemal Altunsoy, Mimar Derya Baltaoğlu, Mali Üye Zafer Yazgan, Üye Avukat Mehmet Murat Deveci’nin sorumluluk ve denetimlerinde yapılarak, yapılan ihaleyi ise Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Belediye Başkan Yrd. Emre Özsoy ve Daire Amirleri izlediler.
Açık ihale ile yapılan Kapalı Pazar Yeri inşaatı yapım işi yüklenicisi Emir Mühendislik Mehmet Akif Özdemir olarak belirlendi.
Kapalı Pazar Yeri inşaatı yapımı 3.581.000 TL üzerinden 300 iş gününde yüklenici Emir Mühendislik Mehmet Akif Özdemir tarafından tamamlanacaktır.
Karapınar İlçesi Kale Mahallesi Akın Caddesi üzerinde Karapınar Belediyesine ait 10.933.- M2 lik arsa üzerine yapılacak olan 9000.-M2 lik kapalı pazar yeri projesi içerisinde mescit, bay, bayan ve engelliler için WC, Bebek emzirme odası, güvenlik ve zabıta elamanlarının hizmet odaları, 160.-M2 lik kafeterya, basketbol ve voleybol sahası, bahçesinde ise çocuk oyun grupları yer almaktadır.
Kapalı Pazar Yeri inşaatı yapım işinin ve yapılan ihalenin ilçemize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.KAPALI PAZAR YERİ İNŞAATI YAPIM İHALESİ TAMAMLANDI 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık