DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Kendini Bilen Firma Drd Filo

30 Haziran 2015 Ekleme Saati: 11:12
596 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Firma olarak her zaman müşteri veya tedarikçi ziyaretler yapmakta bazen de şehir dışı seminer ve konferanslara katılmaktayız. İşimiz gereği araç elimiz ve kolumuz olmaktadır; ancak firma prensipleri gereği daha çok araç kiralama yöntemine başvurulmaktadır. Bunun en önemli ve temel nedeni aracın getirdiği zorunluluklar olmaktadır.

Maliyeti arttırmamak açısında araç kiralama daha doğru olmaktadır. Bu kapsam da çalıştığımız Drd filo bizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmamış ve her ihtiyacımız da yanımızda olmuşlardır.

Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını anlamak ve bu yönde profesyonel çalışma yürütmek Drd filo firmasının temek ilkelerinden biri olmaktadır. Üst ve orta kademelere istenilen araçlarda her model ve markaya göre araç bulunabilmektedir. Drd filo, aracın bakımını ve yasal işlemlerini yaptırmakta bu neden ile de çalıştığı herkese güven vermektedir.

Belli zamanlar için kiralanan araçları ister kendi şehrimizde ister şehir dışındaki ihtiyaçlarımızda konforlu ve güvenli şekilde kullanmaktayız. Kendini ve işini bilen Drd filo ile çalışmak bizler için de çok rahatlatıcı olmaktadır.

Bizler çalıştığımız firma müşterilerinin ihtiyaçlarını nasıl karşılıyor ise k tabi ki aynı özeni çalıştığımız firmalardan da beklemekteyiz. Çalıştığımız günden yana Drd filo ile hiçbir sorunumuz olmadan bizim tüm ihtiyaçlarımız ve sorunlarımızda yanımızda olmuşlardır. Daha detaylı bilgi ve iletişim için http://www.drd.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık