DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

2 Haziran 2015 Ekleme Saati: 09:38
2.370 kez görüntülendi

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Gelişen tıp ile artık bebek sahibi olmak sandığınız kadar zor değil. Günümüzde yaşanılan stres ve sağlıksız beslenme sonucunda çiftler arasında sık sık üreme problemleri görülmektedir. Bu problemler bazen çok küçük nedenlerden kaynaklı olabildiği gibi küçük cerrahi müdahaleleri de gerektirebilir. Sonuç itibari ile tek amaç ; kliniğimize 2 kişi olarak çift halinde başvuran hastalarımızı kliniğimizden ayrıldığında “aile” olarak mutlu bir şekilde gönderebilmektir. Tüp bebek ve kadın sağlığı kliniğimize çiftler tarafından en sık başvurulan tedavi yöntemleri şöyledir ;

Yumurta Donasyonu : Bu yöntem sıklıkla karşılaştığımız ve uyguladığımız bir yöntemdir. Kısaca yumurtaları verimsiz ve embriyo oluşturmaya yeterli olmayan anne adaylarına, kimlikleri gizli yumurta donörlerimiz tarafından bağışlanan yumurtaların anne adayı kişilerin rahmine yerleştirilme işlemine Kıbrıs Yumurta Donasyonu denir.

Sperm Donasyonu : Bazen genetik, bazende strese bağlı nedenlerden dolayı baba adaylarında embriyo oluşturabilecek kadar yeterli sperm görülemeyebilir. Ayrıca doğal cinsel birleşme sonucunda kaliteli spermler de açığa çıkamayabilir. Tüm testler yapıldıktan sonra baba adayında bulunan sperm sayısının yeterli olmaması sonucunda, kliniğimizde bulunan ve embriyo oluşturulabilecek kalitede olan spermler , anne adayından toplanan yumurtalar ile labaratuvar ortamında döllenip oluşan embriyonun anne rahmine yerleştirilme işlemine Kıbrıs Sperm Donasyonu denir.

Kıbrıs Tüp Bebek : En sık görülen ve kullandığımız bu yöntem aslında çok basit bir süreçten geçmektedir. Bazen baba adayında doğal cinsel yolla kaliteli spermler açığa çıkmamaktadır fakat bu baba adayının kısır olduğu anlamına gelmemektedir. Bu işlem anne adayı için de geçerlidir. Bazen çiftlerde üreme problemi olmasa da küçük nedenlerden dolayı gebelik sağlanamamaktadır. Bu nedenle anne adayından klinik ortamında toplanan sağlıklı yumurtalar ile baba adayından alınan kaliteli spermlerin labaratuvar ortamında dölleyip oluşan embriyoya Tüp Bebek işlemi denir.

Unutmayın ! Sizi bebeğinize kavuşturmak için kliniğimiz size bir telefon kadar uzak. Ayrıntılı bilgi için bize ; +90 533 823 44 94 ‘nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık