DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Lezzetli Ve Kaliteli Yemek Her Yerde Yenmez

27 Haziran 2015 Ekleme Saati: 14:21
380 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüz şartlarında sağlıklı ve kaliteli yemek konusunda insanlarımız çok seçici davranmaya başladı. Bir de toplu yemek söz konusu olunca bu seçicilik iki katına çıktı.

2008 yılında sektöre giren aktaş catering, sağlık, lezzet ve kalite ilkelerinden taviz vermeden ve müşteri memnuniyetini de göz ardı etmeden çalışmalarını sürdürüyor. Doğal ürünlerle hazırlanan yemeklerde hijyen kuralları daima ön planda tutuluyor.

Firma, kaliteden ödün vermeden açtığı şubelerle daha çok kitleye hitap etmektedir. Esenyurt halkına hitap etmek için açılan Esenyurt catering bu şubelerden bir tanesidir.

Avcılar yemek servisi ile müşterilere hafta içi ve hafta sonu hazırlanan yemekler ulaştırılmaktadır.

Yemeklerin içerisinde her hangi bir katkı maddesi yer almamaktadır. Avcılar catering ile de yine Avcılar’daki müşterilere sağlıklı ve hijyenik ortamda hazırlanan yemekler sunulmaktadır.

Tabldot hizmetleri içerisindeki yemeklerde hazır donma et, tatlandırıcı, kanserojen yan ürünler yer almamaktadır. Paket yemek hizmeti ile de firma, müşteriye özel hazırlanan tepsi ile yemek hizmeti sunmaktadır. Paket menü 4 çeşit yemek+salata+içecekten oluşmaktadır. Firmayla ilgili bilgilere www.aktascatering.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık