DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Masaj Koltuklarında Lider Firma

2 Haziran 2015 Ekleme Saati: 10:15
543 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

19 yıldır sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Otto Masaj Koltukları, kaliteden ödün vermeden, yenilikçi iş anlayışıyla, ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak, güven ve şıklıkla hizmetlerine devam etmektedir. Müşteri isteğini maksimum düzeyde karşılayabilecek ürün çeşidiyle, devamlı bir gelişim içerisinde olmayı kendine görev edinmiştir.

Kapsül masaj koltukları, delux, standart masaj koltukları yanında temel masaj yatakları gibi kapsamlı çeşitler mevcuttur.

Masaj yataklarımasaj koltuklarıyla ilgili merak edilenler www.masajkoltugu.org sitesinde yer almaktadır.

Sitede tüm ürünlerin özellikleri yanında, masaj koltuğu fiyatları hakkında da bilgi edinilebilir. Kaliteden ödün vermeyen Otto Masaj Koltukları, güvenilirliği, uygun fiyatları, farklı renk ve modelleriyle,  geniş ürün yelpazesi barındırması bakımından sektörde liderliğini kimseye bırakmıyor.

Firma, dünya standartlarında üretim ve kaliteyi yurt içi ve yurt dışı kulvarlarda başarıyla sürdürmekte. Başta İstanbul ve Ankara’nın en popüler alış veriş merkezlerinde olmak üzere, İngiltere ve Avusturya’da da kalitenin ve güvenin adresi olan Otto Masaj Koltukları, her mekân ve koşulda müşteri memnuniyetinin birinci sırada olduğu köklü bir firma olma özelliğini her zaman yaşatıyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık