DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Medikal Sağlık hizmetleri

16 Haziran 2015 Ekleme Saati: 10:21
476 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Firmamız Medikal Sağlık Malzemeleri alanında en iyi firma olma yolunda ilerliyor. Zengin medikal cihaz çeşitliliği, dünyaca tanınmış markalar ve en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekte olan firmamız Kadıköy/İstanbul’da bulunmaktadır. Online medikal cihaz satışını da internet sitesi üzerinden firmamız medikal alanda Türkiye’nin aranan firması olma yolunda hızla ilerliyor.

Medikal Sağlık Malzemeleri de sağlık hizmetlerinin ciddiyeti göz önüne alındığında en az sağlık hizmetleri kadar ciddi bir iştir. Bu nedenle sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde en önemli yardımcı öğelerden biri de gelişen teknolojiye entegre edilmiş medikal cihazların yüksek kalitede temin edilip kullanılmasıdır. Resmi be özel sağlık kuruluşlarının en önemli ihtiyacı olan medikal cihazlar/ürünler temin edilirken uzman doktorların görüşleri ışığında hareket edilerek en dayanıklı ve sağlam veriler sunan cihazlar stokumuza alınmaktadır. Dünyanın lider medikal cihaz markaları ülkemizin sağlık kuruluşlarına sunulurken rakiplerimize oranla bir fark yaratmak adına kaliteli ürünleri uygun fiyata satma düşüncesini şirket prensiplerimizin en önemli kriterleri arasına yerleştirdik.

Medikal Sağlık Malzemeleri en önemli lojistik hizmetlerdir. Doktorların ve sağlık çalışanlarının işlerini en iyi şekilde yapabilmelerinin yolu sağlam dayanıklı ve güvenilir veriler sunan medikal cihazların kullanımıdır. Bu gerçeğin farkındalığını yıllar önce kazanmış olan şirket yönetimimizin taviz vermeyeceği temel kurallarından biri de sağlam kaliteli ve teknoloji ile entegrasyonu tam, güncel ürünlerin hizmetinize sunulmasıdır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık