DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Neden Esrarengiz Bahçe Boyama Kitabı ?

25 Haziran 2015 Ekleme Saati: 17:45
3.985 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Boyama sevenler olarak zaten hepimiz bir tane Esrarengiz Bahçe boyama kitabını çoktan kitaplığımıza koymuş bulunmaktayız. Boyama sevip de daha Esrarengiz Bahçe boyama kitabını alamamış olanlar, ya da boyama ile pek fazla arası olmayıp da Esrarengiz Bahçe’yi merak edenler ise genel olarak şu soru ile karşımıza çıkmaktadırlar; ‘Neden Esrarengiz Bahçe boyama kitabı? Neden bu kitabı tercih ediyorsunuz veya biz neden tercih etmeliyiz?’ bu sorulara vereceğimiz pek çok cevap olabilir elbette. Gelin bu cevapları beraber sıralayalım;

Öncelikle resim yapmayı ve bir şeyler boyamayı sevenler olaraktan, bu güzelim Johanna Basford şaheseri ortaya çıkmadan önce zaten bir boyama arayışı içerisindeydik. Esrarengiz Bahçe boyama kitabı arayıp da bulamadığımız bir eser olarak ortaya çıktı ve biz boyama severlerin istilasına maruz kaldı.

esrarengiz-bahçe

Bu zamana kadar hiç biz büyükler yani yetişkinler için bir boyama kitabı piyasaya sürülmemişti. İlk defa Johanna Basford böyle bir adım attı ve attığı adım çok da başarılı oldu. Her şeyin ilki güzeldir ve dikkat çeker. Bu zamandan sona başka bir çizer tarafından piyasaya sürülecek kitapların böyle delicesine ilgi çekeceğini de düşünmüyoruz açıkçası. Elbette her kitabın bir hedef kitlesi vardır ancak bu kadar satış rekoru kırması da beklenemez.
Yetişkinler olarak, çalışma hayatında ya da evde yaşadığımız kargaşalardan bir nebze uzaklaşıp kendi dünyamıza çekileceğimiz bir uğraş arayışında olmuşuzdur her zaman. İşte tam da bu noktada, Esrarengiz Bahçe boyama kitabı, elimize kahvemizi alıp bir köşeye çekilerek sakinleşebileceğimiz bir mola alanı oluşturuyor bizlere.
Belirli bir emek harcayarak uğraştığımız hobi ürünlerimizin sonucunda güzel bir şeylerin ortaya çıkması hepimizin isteği olmuştur. Esrarengiz Bahçe kitabının boyama sayfalarından bir tanesini seçip boyadıktan sonra sayfayı kitaptan ayırabilir, dilerseniz çerçeveletip tablo haline dönüştürebilirsiniz. Böylelikle uğraş verdiğiniz hobi ürününüz somut bir hal alacak ve her zaman göz zevkinize hitap edecektir.
Detayların fazla olduğu resimler her zaman dikkat çekicidir. Johanna Basford da çizimlerinde detaylara daha fazla yer vererek dikkat çekmeyi başarmıştır.

Tüm bunlar sizin için yeterli sebepler ise, haydi boyamaya…

Satın alınabileceğiniz bir link : http://www.babil.com/urunler/1236735/esrarengiz-bahce

esrarengiz bahçe

esrarengiz bahçe

---
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık