DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Soyunma Dolabı Ölçüleri

8 Haziran 2015 Ekleme Saati: 14:22
514 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimimizi 4000 m2lik kapalı alanımızda ürüne ve hizmete dönüştürüyoruz. Son derece modern tesisimizde ürün kadar hizmet de üretmeye devam ediyoruz. Tüm ürünlerimizde birinci kalite malzeme kullanarak birinci sınıf işçilik ile ürüne dönüştürüyoruz. İç piyasa kadar dış piyasaya da ürettiğimiz ürünlerde öncelediğimiz kalite anlayışı ile oluşturduğumuz seçkin yerimizi korumaya ve de sürdürmeye devam ediyoruz. Dün ya standartları hedefimizi sürdürmekte ve de çıtamızı her geçen gün daha yükseğe taşımaktayız. Bireysel kullanıcıdan çok büyük kamu ya da özel kurumlara kadar geniş müşteri kitlesine yine son derece geniş ürün yelpazesi ile hizmet ediyoruz. Bu ürün gruplarımızdan biri de soyunma dolapları. İrili ufaklı bir çok işletme yanında askeriye, tiyatro ya da hastane gibi kurumlara da hizmet veriyoruz.

Tek kişiden binlerce kişilik işletmelere kadar çok geniş kitleler için ürettiğimiz soyunma dolabı serilerimiz; CH serisi soyunma dolabı, C serisi soyunma dolabı ve C SB01 soyunma bankı olarak sınıflanmaktadır. Soyunma dolapları modellerimiz kendi içlerinde de alt modellere ayrılmaktadırlar. . Tek katlı ya da iki katlı seçenekler içeren dolaplar ile birim alanda daha çok ihtiyacı gidermek ve fonksiyonel çözümler üretmek amacı gütmekteyiz. Yüksek kalite dkp sacdan ürettiğimiz soyunma dolaplarını elektro statik boya ile boyamaktayız. Soyunma dolaplarını asma anahtarlı ya da kromajlı gömme kilit sistemli üreterek kullanıcıların özel eşyalarını da korumayı hedeflemekteyiz.

Modüler sistemler olarak üretilen soyunma dolaplarının montajını yerinizde yapmaktayız. Yine soyunma dolaplarını ihtiyacınız doğrultusunda plastik ya da metal ayaklı yapabilmekteyiz. Çekmeceli ve raflı seçenekler ile de ihtiyaçlara yönelik opsiyonel seçenekler sunmaktayız. Üretim sırasında dolaplarda oluşturduğumuz delikler ile havalandırmalarını sağlamaktayız ve içlerinde koku oluşumunu engellemekteyiz. Standart üretimlerimiz olan soyunma dolabı ölçüleri ihtiyacınızı karşılamadığı durumlar için size özel üretimler yapabilmekteyiz. Teknik servisimiz gelip yerinizde ölçü alarak size özel proje hazırlamaktadır. Tamamen ihtiyacınıza yönelik üretilen dolapların montajı yerinizde yapılmaktadır. Demonte olan ürün ile soyunma odası ihtiyacınız son derece profesyonel ve de estetik olarak karşılanmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık