DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Tecrübeli Kadrosu İle Ajans Sektöründe En İyisi

12 Haziran 2015 Ekleme Saati: 17:46
504 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

2009 yılında sektöre adım atan ve tecrübeli kadrosu ile birlikte birçok başarılı işlere imza atan Rol İstanbul Ajans, sunduğu tüm hizmetlerde aynı kaliteyi devam ettirmektedir. Profesyonel oyuncu, manken, model ve reklam yüzü hizmeti sunan ajans, aynı zamanda prodüksiyon hizmeti de sağlamaktadır.

Dizilere, filmlere ve reklamlara oyuncu temini sağlayan bu kuruluş günümüzde oldukça yoğun talep gösterilen oyunculuk sektörü için Türkiye içerisindeki her yerden kayıt işlemleri almaktadır. Cast ajansları içerisindeki farkını gösterebilmeyi başaran bu kuruluş sayesinde televizyon sektörüne daha emin adımlarla girebilirsiniz.

Çocuklar için farklı birçok projede de kalitesini gösteren bu kuruluş, çocuk ajansları hizmeti de sağlamaktadır. Kameralar karşısındaki oyunculuk eğitimini de veren ajans, bu alanda hizmet sunan ilk ve tek kuruluştur aynı zamanda.

Hizmetlerinde sosyal medyayı da yoğun olarak kullanan bu kuruluş, etik kurallar çerçevesinde hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile reklam ajansları arasında en iyi yeri edinen bu kuruluş hakkında detaylı bilgiler rolistanbulajans.com adresinde yer almaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık