DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Üniversitede Kep Töreni

10 Haziran 2015 Ekleme Saati: 22:44
2.024 kez görüntülendi

Üniversitede Kep Töreni

Üniversitede kep töreni yapıldı

S.Ü. Aydoğanlar MYO 21. Dönem mezunlarını verdi. Prof. Dr. Ahmet Kesik sosyal faaliyet salonunda, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program, Okul Müdürünün konuşması ile başladı.
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’nın konuşması ile devam eden programda, Yaka, Karapınar ve gelişimi hakkında misafirlere bilgiler verdi. Karapınar’ın hızla geliştiğini söyleyen Yaka, “İlçemiz özellikler öğrenciler için huzur yaşanılacak bir yerleşim merkezidir. Halkımız saygılı ve misafirperverdir” dedi.

Daha sonra kürsüye İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım çıktı. Yıldırım, “sizler şanslı idiniz çünkü, eski hizmet binasında başladığınız ağitiminizi 2014/2015 eğitim yılında yeni hizmet binasında tamamladınız. Sizden sonra gelen öğrencilerimiz az daha şanslı olacaklar çünkü yeni bir öğrenci yurdu daha hizmete girmek üzeredir. Öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Asıl hayat bundan sonra başlıyor” dedi

Daha sonra öğrencilere temsili diplomaları öğretmenleri tarafından verildi. Okulu derece ile bitiren öğrencilere verilen teşekkür belgeleri ile okul bahçesine çıkan öğrenciler müzik eşliğinde eğlendiler.

(Not: diğer resimler Mehmet Okuyucu Gazeteci Facebook sayfamızda)Üniversitede kep töreni yapıldı 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık