DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.48 TL

Yurt Dışı Turları ile İlgili Pek Çok Seçenek Anı Tur’da!

9 Haziran 2015 Ekleme Saati: 10:35
636 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yurt dışına çıkmak ve farklı ülkeleri gezip görmek pek çok kişinin hayalidir. İlk kez farklı bir ülkeyi keşfedecekler ya da yanında tecrübeli biri olsun isteyenler rehber eşliğinde yolculuk yapmayı tercih eder.

Deneyimli rehberler gidilen ülkenin önemli yerlerini, lezzetlerini, yapılarını, caddelerini vs. tura katılanlara birebir bilgiler aktararak gezdirir. Ekstra turlar düzenleyerek de farklı alternatifler sunar. Bu sayede zaman kaybı yaşamadan ve görülmesi gereken yerler atlanmadan gezildikten sonra dönüş yapılır.

Yurt dışında gidebileceğiniz farklı özellikte ülkeler yer almaktadır. Avrupa’da gezmek isteyenler için Benelux turları, Paris turları ya da Benelux Paris turları, İtalya turu, Orta Avrupa turları vs. daha pek çok seçenek vardır.

yurtdisi-turlari

Uzak doğuyu keşfetmek isteyenlere özel Hindistan, Malezya, Pattaya turları düzenlenir. Daha yakında olmak isteyenler için ise Yunanistan ya da Balkan turları tercih edilebilir.

Dilerseniz tatilinize farklılıklar katmak için gemi turlarını da tercih edebilirsiniz. Cruise olarak adlandırılan lüks gemilerle çıkılan yolculuklarda en iyi otellerin konforunu bulabilirsiniz. Havuz, eğlenceler, restoranlar, spor, oyun ya da güzellik salonu gibi yerler de bu gemilerde mevcuttur. Gemi özelliklerine göre sunulan hizmetler de değişiklik göstermektedir.

Güzel bir mavi yolculuk sunan cruise turları her güne farklı bir ülkenin limanında uyanmanıza imkan tanır. En güzel koylarda yüzme molaları verilerek denizin tadını çıkarmanız sağlanır. Dolayısıyla deniz severler için yurtdışına gemiyle yolculuk yapmak oldukça ideal bir seçim olacaktır. Bu sayede hem kültürel hem de deniz tatili yaşanmış olur. Nehir turları da yine farklı bir tatil alternatifi olarak tercih edilebilir.

İsterseniz vizesiz turlardan da seçim yaparak uzun prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Vakit kaybetmeden Anı Tur’dan istediğiniz yurtdışı turunu satın alın, bu yaz keyifli bir tatil yaşayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık