DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.54 TL

Artık Her Tadı Her Mevsim Tatmak Mümkün

2 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 12:22
302 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Teknolojinin sayısız hizmetleri hayatımızın hemen hemen her alanında baskın olarak kendini göstermektedir. Bu alanlardan biride ısıtma soğutma hizmetleridir. Klimalar derin dondurucular, fanlar, buzdolapları bunlardan sadece bazılarıdır.

http://www.ugur.com.tr/ ise Ülkemizde etkili olarak hizmet veren ve büyük bir müşteri memnuniyetine sahip olan bir firma olarak varlığını sürdürmektedir. On/off klimalar firmanın beğenilerek tüketilen ürünleri arasındadır. Dijital göstergeleri, ekonomik elektrik tüketimi bu klimaların en belirgin özellikleri olmakla beraber bu ürünler tam bir çevre dostudur.

Yine firmanın ürettiği ürünlerden biri de ayran soğutucular olmaktadır. Bu ürünler en çok okul kantinleri, cafeler, lokantalar, restaurantlar gibi mekânlarda kullanılan vazgeçilmez ürünlerdir.

Endüstriyel ürünler başlığı altında üretilen birçok ürün geniş bir kullanım alanına sahiptir. Derin dondurucular, dondurma makineleri, market dolapları, su sebilleri, buz makineleri, meyve suyu ve ayran soğutucuları bunlar arasında en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Ürünlerin hepsi firma garantisi altında olup, uzman bir ekip tarafından en ince detaylar bile düşünülerek tasarlanmakta doğabilecek her türlü sıkıntı garanti kapsamında incelenip sorunlar çözülmeye çalışılmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık