DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Çok Farklı Bir Ayakkabıyla Tanışmaya Hazır Olun

11 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 14:30
357 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ayakkabı hem erkek hem de kadın için kıyafetin oldukça önemli bir tamamlayıcısıdır. Herkes kendi zevkine uygun ayakkabı seçmektedir.

Bazı kişiler de özellikle topuklu ayakkabıları tercih etmektedir. Çünkü boy uzunluğu herkes için oldukça önemlidir. Hatta boy uzunluğu kişilerin kendisine olan güvenini oldukça etkilemektedir. Bu güveni sağlamak için çoğu kişi tabanı yüksek ya da topuklu ayakkabı tercih etmektedir.

Gizli topuklar firması da boy uzunluğunun hem erkek hem de bayan için önemini fark edip, özel ayakkabılar üretmiştir. Boy uzatan ayakkabı firma tarafından el yapımı olarak satılmaktadır.

http://www.gizlitopuklar.com/  Firma 2010 yılından beri özel olarak üretmiş olduğu ayakkabıların satışını yapmaktadır. Fakat özellikle dikkat çeken boy uzatan ayakkabı modelleri arasında Erkek ayakkabı modelleri bulunmaktadır.

Bazı kişiler yalnızca bayanların boy uzunluğuna önem verdiğini düşünür fakat erkekler de oldukça önem vermektedir. Bu yüzden firma erkekler için de Erkek klasik ayakkabı modelleri sunmaktadır. Erkek ayakkabıları da özel olarak yapılan tabanlarıyla boyu olduğundan uzun göstermektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık