DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.54 TL

Dizi Oyunculuğu Başvurularını Yapın

9 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 18:03
328 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Türkiye’nin yeni starı olmak isteyen kişiler artık gerek sinema gerekse de TV oyunculuğu konusunda uzman eğitimcileri ile destek veren Rol İstanbul ajans ile artık hayalinize de kısa süre içerisinde kavuşmanız da artık son derece kolay olacaktır.

Yıllardır vermiş oldukları emeklerin karşılığını da alan başarılı firma pek çok bünyesinde yer alan kişileri de ünlü bir artist ve aktör yapabilme cesaretini de göstermiştir. Bundan böyle Reklam casting ajansları gibi hizmetlerinin yanı sıra hem oyunculuk hem de modellik gibi tüm isteklerinizi de kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz de mümkün olacaktır.

Tüm bunlar için hemen sizlerde Fotomodel Ajansları olarak 7/24 saat hizmet veren marka firmaya iletişim haline geçerek hayalinizi de kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme şansına da sahip olabilirsiniz.

Üstelik yetenekli tüm çocuklarınızı da artık Dizi Oyuncu Ajansları ile daha tecrübeli yapabilecek ve televizyon programlarında yer alan dizilerde de oynamalarını sağlayacaksınız.

Kısa süre içerisinde yıldız yetiştirme konusunda profesyonel bir başarıya da imza atmış olan www.rolistanbulajans.com ile artık hayaliniz de gerçek oluyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık