DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Endüstriyel Tasarımda Son Gelişmeler

2 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 15:40
334 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Dünyada ve ülkemizde yeni yeni gelişen bilişim alanında 1991 Yılında, hizmet vermeye başlayan şirketimiz, tüm Türkiye’de yaygın bayi ağı ile kurum ve kuruluşlara bilgi teknolojileri projeleri, eğitim ve destek, yazılım konularında başarılı hizmetler vererek sektördeki en güvenilir firmalar arasındaki yerini almıştır.

Siemens PLM tescilli yazılım markası NX, otomotiv, savunma, havacılık, metal, makine, kalıp, beyaz eşya, plastik sektörlerinde lider bir üründür. İşlevsel performansını yüksek nitelikli güncellemelerle geliştirmeye devam ettirmektedir.

İmalat sanayinde verimliliği arttıran nx 9 sürümü, geometri oluşturmada, 2D Senkronize model tasarımı ve form yaratma (realize shape) alanlarında daha hızlı, kullanışlı seçenekler sunmaktadır.

Siemens PLM son sürümü NX 10 ise konsept tasarımında yeni dokunmatik ara yüz araçları ile endüstriyel tasarımda çok yönlü modellemeye daha pratik ve hızlı kullanım imkânı sağlamaktadır.

NX, bilgisayar destekli tasarım cad ve bilgisayar destekli endüstriyel üretim cam alanlarında,CAD / CAM da 50 yıla yakın süredir yazılım geliştirmektedir.

IBM ve Siemens PLM Software temsilcisi, http://bogaziciyazilim.com firmamız teknik gelişmeleri yakinen takip ederek eş zamanlı olarak paydaşlarına sunmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık