DOLAR: 3.84 TL
EURO: 4.52 TL

Fidan Hakkında Bilgi

20 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 10:58
438 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsanlar yaşamış oldukları yerlerin, temiz, yeşilliği bol, oksijeni bol, görüntüsü güzel yerler olmasını ister. İnsanların yaşamış oldukları yerleri bu durumu getirmesi yine insanın elinde olan bir durumdur.

Dünya oksijen kaynağı olan ağaçlar canlılara hem oksijen üretmekte hem de çeşitli meyveler vermektedir. İnsanlar ağaç insanların bu ağaçtan meyve olarak yararlanmasını sağlamakta ve ağacın gölgesinde dinlenmektedirler. Günümüzde bir birinden farklı milyonlarca ağaç çeşidi bulunmaktadır.

Ağaç ekmek için öncelikle ekilecek olan ağacın fidanı ekilir. Örneğin ceviz ağacı ekecek bir kişi ceviz fidanı ekerek ağacın büyümesine beklemektedir.

Günümüzde bir yeri hoş gösteren çekici gösteren bir diğer durum ise çiçeklerdir. Çiçek renkli olması nedeni ile insanların sürekli olarak dikkatini çeken ve hoşuna giden bir canlıdır.

Çiçekler günümüzde daha çok erkeklerin eşlerini, sevgililerini mutlu etmek amacıyla vermiş oldukları renkli göze hoş gelen, kokusu olan canlı bitkilerdir. Fidan ekimi ile ağaçların sayısı artmakta ve dünya daha güzel bir hale gelmektedir. Fidan satın almak artık internet üzerinden de mümkün. İnternet üzerinde bulunan www.yalovasufidan.com adresinden 7/24 fidan satın almak mümkündür.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık