DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Her Dilde Çeviri

23 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 17:06
470 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Farklı dillerde hazırlanmış olan yazıların istenilen dillerde anlatımı için çevirisinin yapılması gerekmektedir. Yazılı ya da anlatımlı konularda istenilen dillere göre çeviriler yapılması özellikle dinleyicilerin ya da okuyucuların anlamasını sağlamaktadır.

Hangi dilde hazırlanırsa hazırlansın istenilen dile göre ayarlamalar yapılabilmektedir. Bunun için çeviri dükkanı her dilde anlatım imkanı sağlamaktadır. İnternetten site hakkında bilgi almak isteyenlerin http://ceviridukkani.com adresine giriş yapmaları gerekmektedir. Çeviri yapılırken özellikle doğru bir şekilde anlatım yapılması ve yazının orijinal halinde anlatımı yapıldığı şekilde aktarılması gerekmektedir. Siteye istenilen dosyalar eklenerek kolayca çeviri yapılmaktadır.

Öncelikle sistemden yüklenecek olan kaynak için dilin seçilmesi ve ardından da dosyanın yüklenmesi gerekmektedir. Aynı şekilde istenildiği durumda çeviri yapılmak istenen yazılar sistemden de yapılabilmektedir.  Çeviri bürosu ile isteyen herkes farklı dillerde dosya hazırlamak için internetten sisteme üye olarak giriş yapabilmektedir.

Bu sayede ihtiyaç duyulduğu her durumda çeviri ya da tercüme için bu sistem kullanılmaktadır. 3 adımda kolayca çeviri yapma imkanı sayesinde zorlanmadan herkes çevirisini bu sistemden yapmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık