DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Her şey İçin Tek Adres!

2 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 15:41
339 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Evinin ihtiyaçları ve kendi ihtiyaçları için her şeyi tek bir adreste bulup zamanı iyi değerlendirerek alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi olan www.paplika.com mağazası hem ekonomik hem kaliteli hizmet vermektedir.

Güvenli bir şekilde rahatlıkla alışveriş yapmanın mümkün olduğu sitede yapılan kampanyalarla her bütçeye göre alışveriş imkanları sunulmaktadır. Ücretsiz kargo ve hediyeli ürünler ise her zaman bulunmaktadır.

Firma sürekli yeni ürünlere yer vermektedir ve sitesinde bu yenilikleri müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli ve çok tercih edilen bir marka olan sebamed ürünlerinin en uygun fiyatla yer aldığı firmada bu markanın hem yetişkinler hem bebekler için ürünleri bulunmaktadır.

Dizlikler için farklı ürün çeşitleri olduğu gibi dirseklik içinde birçok seçenek bulunmaktadır.

Spor yapanların ihtiyaç duyduğu ürünlere yer verilmektedir. Bileklik olarak hem kadın hem erkek için çeşitler mevcuttur.

En iyi marka bileklikler farklı bedenlerde bulunmaktadır. Hem kullanışlı hem de oldukça rahattır. Paybal gibi farklı ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Sipariş takibi yapılmaktadır. Ürünlerin kalitesi ile birlikte hizmette kalite prensip edinilmiştir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık