DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

İçten Gelen Güzelliğin Sırları

30 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 12:02
411 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Giyim ve kişisel bakım her zaman en önemli kriterler arasında yer almaktadır. Sosyal hayatta olsun, norma hayatta olsun, aile içi ilişkilerde olsun, her ne kadar dış görünüm ve bakım önemli değil denilse de bu çok açık bir yalan olmaktadır. Bakımlı olmak ve güzel objeler ile kendini ortaya çıkarmak bir marifet ve yetenek işi olarak görülmektedir.

Fiziki özelliklere ve kilo yapısına göre iç giyimde bir takım hususlar dikkate alınmaktadır. Bu konuda bilinçli olmak kendini güzel göstermek için çok etkili bir sır kabul edilmektedir. Büyük ve sarkık göğüslere sahip kadınlar, özelliklede 30 yaşlarından sonra toparlayıcı sütyen çeşitlerinden faydalanmaktadır.

Fiziği ve yaşına göre küçük göğüslere sahip olan ve dolgun, gösterişli bir göğüs görüntüsüne kavuşmak isteyen kadınlar destekli sütyen tercih etmektedir.

Ayrıca D tipi, B tipi ve büyük göğüslere sahip kişiler için desteksiz sütyen modelleri de bulunmaktadır. www.monbagi.com sitesi bu konuda, kadınların kullanması gereken farklı sütyen gruplarına ayrıntılı yer ayırmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık