DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Kaymakam Ramazan Yıldırım’a Veda programı

9 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 12:46
1.453 kez görüntülendi

Kaymakam Ramazan Yıldırım’a Veda programı

Kaymakama veda yemeği

Karapınar kaymakamı Ramazan Yıldırım’ın tayinin İslahiye’ye çıkması neticesinde Karapınar Belediye Başkanlığı tarafından İftar yemeği verildi. Yakın bir geçmişte Karapınar’da hizmet verip atanan daire amirlerinden İlçe Emniyet eski Müdürü İzzet Meydan ve Karapınar Devlet Hastanesi eski Başhekimi Dr. Eser Şenkul’da katıldılar.

  1. Yıl Atatürk Parkı, Beyzade Lokantasında düzenlenen iftar ve veda programına, Garnizon Komutanı Topçu Albay Oğuz Osman Cantürk, Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar Devlet Hastanesi eski Başhekimi dr. Eser Şenkul, İlçe Emniyet eski Müdürü İzzet Meydan, daire amirleri ve sivil toplum örgüt başkanları katıldılar.

Açılış Konuşmasını Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka yaptı. Kaymakam Ramazan Yıldırım ile yaklaşık 4 yıl çalıştıklarını söyleyen Yaka, Kaymakam Yıldırım’a ve ataması yapılan diğer daire amirlerini Karapınar’a verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Karapınar’dan ayrıldıktan sonra emekli olan Emniyet Müdürü İzzet Meydan, Karapınar’da severek hizmet verdiğini ve Karapınar’dan asla kopmayacağını, zaman zaman gelip giderek ziyaretlerde bulunacağını söyledi.

Karapınar Devlet Hastanesi eski Başhekimi Dr. Eser Şenkul ise Karapınar’da uzunca bir dönem hizmet yaptığını son 3 yıla yakın bir süreç de Başhekim olarak hizmet ettiğini söyledi. Bu süreç zarfında kendilerine yardımcı olan Kaymakam, Belediye Başkanı, sivil toplum örgüt başkanlarına, daire amirleri ve basın mensuplarına teşekkür ettiğini söyledi.

Son konuşmayı ise Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım yaptı. Yıldırım, Karapınar’ı kendi memleketi gibi hissettiğini ve Karapınar insanının çok iyi niyetli olduğunu söyledi. Yıldırım, “Karapınar, idareciler olarak da halk olarak da kaliteli bir toplum. İdareciler arasındaki uyum, çevre ilçeler tarafından gıpta ile takip edilmektedir. Bu birlikteliği bozmayın. Bu sizi çok güçlü kılıyor. Ayrıca Karapınar basın mensuplarının kaliteli ve seviyeli tarzları hep takdir edilmeye layıktır” dedi.

Daha sonra Karapınar Belediye Başkanı tarafından Karapınar’dan ayrılan idarecilere hediyeler verildi.kaymakama veda yemeği

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık