DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

“Kimsenin Bayramı Zehir Olmasın” Operasyonu

12 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 13:01
1.651 kez görüntülendi

“Kimsenin Bayramı Zehir Olmasın” Operasyonu

Trafik Ekipleri, Bayramda Motosikletlere göz açtırmayacak

Can yanacağına cep yansın. Cezalar yüksek

Havaların ısınması ile artan motosiklet kazaları, emniyet teşkilatını harekete geçirdi. Sürat yapan ve trafiği tehlikeye sokan motosikletlere yapılan uygulamalar, vatandaşın cebini yakacak. Trafiğin bu uygulamasına memnun olan vatandaşlar, “Milletin canı yanacağına cebi yansın. Trafik ekiplerine bu konuda gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Çocuklar, başlarına gelecek tehlikeden habersiz motosikletler ile hız yapıyorlar. Anne babalara çok görev düşüyor. Özellikle bayram arası ne kendi yuvalarında nede çocukların çarparak hayatını karatabileceği başka ailelerde hüsran yaşanmaması için, motosikletleri depoya koymak lazım” dediler. Arada gezen ve sürat yapan gençler içinde trafik ekipleri sert uygulamalar yapacaklar.Bayramda trafik Motosikletlere göz açtırmayacak 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Mehmet dedi ki:

    Ben yapılan denetimleri yetersiz buluyorum. Trafik ekiplerimiz gereken özveriyi eğer gerçekten gösterselerdi biz bugün çarşıda o acayip ve rahatsız edici motor seslerini duymazdık.
    Eğer biz bu trafik canavarlarından hala rahatsız oluyorsak ve de görevliler hala sandalyelerini çekip karakolun önünde rahat rahat oturuyorsalar; bu işte bir vebal söz konusudur!

Yukarı Çık