DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Konuşarak Öğren Blog Sitesinde İngilizce Harfler Eğitimi

3 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 01:47
517 kez görüntülendi

Konuşarak Öğren Blog Sitesinde İngilizce Harfler Eğitimi

İngilizce harfler hep insanların gözlerini korkutan acaba ben bunu nasıl yapabilirim diye kendi kendine konuşturan bir olaydır. Oysa bizim gözümüzü korkutan bu harfleri öğrenmek ve konuşmak hiçte zor değildir. Bizlerin sistemi sayesinde İngilizceyi çok rahat konuşabilir hatta konuşur iken dil bilginizi de üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Kendi dillerinde eğitim yapan uzman eğitmenler sayesinde istediğiniz kadar İngilizce konuşabilir ve ileriki seviyelerde onlarla birlikte rahatlıkla sohbetler edebilirisiniz.

Konusarakogren.com sitesinden bizlere ulaştığınız an sizlere ufak bir test yaparak sizlerin ne kadar dil bilgisi olduğunuza bakar ve sizlerin dil bilgisini daha sonra sizlere rapor halinde sunarız. Bizler bu testi sizlerine kadar İngilizce bildiğiniz için değil bizler ile olmak istediğiniz zaman sizlere sunacağımız program için öğrenmek isteriz. Sizleri bizleri tercih edip kayıt yaptırdığınız zaman ise sizlere üç tane seçenek sunarak bunlardan biri seçmenizi isteriz bizim ile ister on dakika isterseniz otuz dakika ders yapabiliriz. Bizleri evinizin iş yerinizin konforundan hiç çıkmadan isterseniz cep telefonundan isterseniz skype üzerinden ulaşarak sizleri ile gayet rahat arkadaş ortamında imiş gibi ders yapar sizlerin bu derslerden sıkılmasına izin vermeyiz. Sizler daha sonraki derslerinizi sabırsızlık ile beklemeye başlarsınız. İstediğiniz kanarda konuşarak İngilizcenizi ilerletebilir ve bir üst seviyelere geçebilirisiniz.

Bizler ile yaptığınız her konuşmanızı isterseniz kayıt altına alarak daha sonra kendi başınıza kaldığınız zaman kendi başınıza ders çalışabilirisiniz. Kafanıza takılan en ufak bir soruyu hemen bizleri arayarak sorabilir ve sizlere nerede yanlış yaptığınızı söylememizi isteyebilirisiniz. Sitemizde bizler için azılmış güzel yorumları okuyabilir ve sizlere ne kadar faydalı bir iş yaptığımızı görebilirsiniz. Artık sizlerde pahalı dershanelere giderek ne zaman kaybedersiniz ne de keyfiniz bozarsınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık