DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Laboratuar Ve İçerdiği Kimyasallar

13 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 12:04
481 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Balmumcu kimya 1933 yılında Mustafa Balmumcu tarafından kurulmuştur. Daha sonraki yıllarda görevi devralan oğulları ve şimdi ise torunları tarafından yönetilmektedir. Deneyimli büyüklerinin denetleme, geliştirme, eğitim ve danışmanlıklarından yararlanılmaktadır.

İmalat sanayi, AR-GE ve üretime yönelik faaliyetler gösteren deneyimli bir firma olup, geniş kapsamlı hizmet sunmaktadır. Analitik ve teknik kimyasallar, laboratuar cihazları, kullanılan sarf malzemeleri, laboratuarların kurulumundaki tezgâh ve tüm donanım hizmetleri ile ilk ve orta dereceli öğretim kurumlarında ders araç ve gereçleri ile laboratuar malzemelerinin teminini sağlamak mümkün olmaktadır.

Kimyasal ürünler ile uzun yıllar hizmet sunan firma ısolab laboratuar malzemeleri ile de piyasada aranan bir markadır.

Büyümedeki başarısını farklı kuruluşlarla dayanışma içinde olması ve ülke ekonomisine değer katmasını sağlamıştır. Merck Millipore ile 50 yılı aşkın bir süreden beri iş birliği içinde çalışmalarını sürdüren firma garantili ve kaliteli ürünleri ile takdir toplamaktadır.

Deneyimli ve güvenilir firmalarla çalışmak işi riske atmamaktır. www.balmumcukimya.com sitesi dalında marka olan, rakip tanımayan, dışa açık ve son derece güvenilir bir sitedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık