DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Maydonoz Ajans Oyuncu Olmak İsteyenleri Yanında

2 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 15:41
534 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yazımızın başına böyle bir yıl vermemizin sebebi ajansın çok eski bir kurum olarak ve tecrübeli bir hale gelmiş olarak halen çalışmalarını büyük bir özveri ve uzmanlaşmış iş performansıyla sürdürmüş olmasından kaynaklanmaktadır.

Ajansta verilen eğitimler, sıradan ajansların vermiş olduğu eğitimlerin aksine daha kapsamlı olup buradaki eğitimciler, akademisyenler alanında kendisini iyi yetiştirmiş, konusuna hakim olan ve kursların sonunda yetişmiş bir karakter ortaya sunan eğitimciler kadrosundan oluşan cast ajans olma niteliği taşımaktadır.

Dizilere, filmlere, tiyatro gösterilerine başta olmak üzere daha pek çok sahne sanatları üzerine yapılan projelere oyuncu yetiştirmek amacıyla kurulan oyunculuk ajansı yılların verdiği birikimden yararlanarak disiplinli, nitelikli ve yetenekli simaları ekranlarla buluşturmaya devam etmektedir.

Yine ekranların ihmal edilemez bir parçası olarak çocuk oyuncular da bu ajansın yetiştirmekte olduğu yaş sıralamasında yerini almaktadır.

Eğer siz de oyunculuk yeteneğinize güveniyorsanız ya da hiç bilmediğiniz halde içinizde öyle bir cevherin var olduğunu hissediyorsanız yolunuz mutlaka Maydonoz Ajans istikametine ve ayrıntılı bilgi alacağınız resmi internet adresi olan maydonozajans.com adresine düşmelidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık