DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Media Markt’ tan Şapka Çıkartacak Fiyatlar

20 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 16:34
459 kez görüntülendi

Media Markt’ tan Şapka Çıkartacak Fiyatlar

Modern zamanlarda yaşadığımız için şanslıyız, aksi takdirde çamaşırlarımızı halen dere kenarlarında taşlara vurarak yıkıyor olacaktık! Neyse ki çamaşır makinesi hayatımızda ve temizlik işini çok kolaylaştırıyor. Hanımlar, en saf beyazlık için uygun bir çamaşır makinesi seçmenin önemini çok iyi biliyor – ancak kalite arttıkça, çamaşır makinesi fiyatları da artıyor. Bu durum bütün beyaz eşya fiyatları için geçerli aslında; bir ürün ne kadar kaliteliyse, o kadar pahalı oluyor. Ancak işini bilen hanımlar, Media Markt’ın düzenlediği kampanyaları yakından takip ediyor, çünkü bu kampanyalarda kimi zaman %25’e varan oranlarda indirimler gerçekleştiğini çok iyi biliyor!

Size iyi bir haberimiz var, MediaMarkt’ta çamaşır makinelerine özel bir kampanya başladı. Düzenlediği indirim kampanyaları ile dikkat çeken MediaMarkt, özel kampanyası ile bütün ev hanımlarını son model ve dünya markalarına ait çamaşır makineleri ile buluşturmayı hedefliyor. Kampanya belli bir markaya veya modele mahsus değil, bütün markalar ve modeller içerisine dâhil. Piyasa fiyatlarının %25-30 daha düşüğüne sattığı çamaşır makinesi modelleri ile MediaMarkt kendine o kadar güveniyor ki, “düşük fiyat garantisi” dahi veriyor. Yani, daha ucuzunu bulursanız, anında size aradaki farkı ödüyor! Kendinizi yormamanız için hemen söyleyelim, daha ucuzu bulunmuyor. Media Markt çamaşır makinesi fiyatları gerçekten de düşük ve rakipsiz.

Piyasadaki çamaşır makinesi fiyatları Media Markt’ ta geçerli değil: Her ürün özel bir indirime sahip. İhtiyacınıza göre ister 8 kg. kapasiteli bir ürün seçin, ister 7kg., hepsi de uygun fiyat ve taksitle ödeme seçenekleri ile satılıyor. Dünya markalarını evinize sokmak, hiç bu kadar kolay olmamıştı. LG, Bosch, Siemens, Arçelik gibi devler, son derece düşük fiyatlarla çamaşırlarınızı yıkamaya talip! Üstelik, kullandıkları yeni teknolojiler ile şu andaki çamaşır makineniz ile kıyaslanamayacak ölçüde bir temizlik sağlıyorlar – buharla yıkama yapan modeller dahi mevcut. Seçiminizi yaptıktan sonra, Media Markt’ın özel ücretsiz kargo fırsatından yararlanmayı da unutmayın, aldığınız çamaşır makinesi hiçbir ek ücret ödemeden kapınıza kadar geliyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık