DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

O bir Karapınar Hayranı

31 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 03:09
3.655 kez görüntülendi

O bir Karapınar Hayranı

almanyalı doğum günü 700Karapınar’lı bir ailenin iki çocuğundan birisi olan ve Almanya’da yaşayan Furkan Eciroğlu, 17. Yaş gününü hayrasn olduğu Memleketi olan Karapınar’da, Cafem Cafe de kutladı. Kaeapınar’da bulunan akrabalarının katıldığı doğum günü etkinliğine Babası İbrahim ve Annesi Gülenay Eciroğlu ile çok sayıda akrabası katıldı.

Türkiye’de yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu söyleyen Eciroğlu, “Türkiye’de insanların samimiyetlerinde yapmacıklık yok. Daha samimi daha candan insanlar arasında yaşamak çok güzel. Bu güzel günümde beni yalnız bırakmadıkları için başta canım annem Gülenay, Saygı değer babam İbrahim Eciroğlu’na, ayrıca burada bulunan akrabalarıma çok teşekkür ederim. Ayrıca bu organizasyonda emeği geçen Anaokulu eğitim görevlisi Bahriye Kalkan hocama ve Cafem Cafe işletmecisi Zeki Aşkın abime kapısını bize açtığı için teşekkür ederim.” dedi.

Almanya’da Karapınar haberlerini Okuyucunun Sesi Gazetesinden takip ettiğini söyleyen Eciroğlu ailesi, “Siz sanki aileden birisiniz. Her gün sabah akşam haber sitenizi ziyaret ediyoruz. Vermiş olduğunuz hizmet bizleri çok mutlu ediyor. Allah sizden razı olsun. İnşaallah kaleminizde, nefesinizde zarar görmez ve tarafsız yayın anlayışınızı devam ettirirsiniz. Birçok yıpratmaya maruz kaldığınızı takip ediyor ve sizin için dua ediyoruz. Bizler sizin yanınızdayız” dediler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık