DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.54 TL

Otobüs bileti

27 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 11:27
426 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Acil otobüs bileti ihtiyacınız mı oldu? Hem uygun fiyatlı ve biletin rezerve olup olmadığını mı kontrol etmek istiyorsunuz? Bütün firmaların sitelerini tek tek dolaşıp zaman kaybetmek istemiyorsanız. En uygun fiyatlı otobüs biletini ve hangi otobüs firmasın da bilet olduğunu öğrenmek istiyorsunuz. Sizlere kolaylık sağlayan Biletium 15 yıllık tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Biletium.com 85 otobüs firmasının bilet fiyatlarını, sefer saatlerini, araç özelliklerini, gibi bütün bilgileri karşılaştırabilmeniz için sizlere en iyi hizmeti veriyor.

Uygun fiyatlı otobüs bileti, hangi firmada diye bütün firmaların sitelerini tek tek arama devrinizi Biletium.com bitiriyor. Bütün firmaları tek bir siteye toplayarak sizlere otobüs bileti rezerve olup olmadığını, sefer saatlerinin kaçta olduğu ile ilgili bir site yaptık. Otobüs bileti işlemlerinizi artık tek tıkla almanıza yardımcı olacak ve sizlere en uygun fiyatlı bileti bulmanıza sağlayacak. Otobüs bileti çilesini Biletium.com son veriyor.

Gideceğiniz yöndeki en ucuz otobüs bileti, en konforlu otobüs modeli, en kısa süreli yolculuk gibi tercihlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz koltuğu kendiniz seçebilir, sizler için en uygun otobüs bileti satın alabilirsiniz. İsterseniz aldığınız online otobüs biletini firmadan basılı bilete dönüştürebilir, isterseniz online otobüs bileti yolcu bilgilerinizle aynı olan kimliğinizle otobüste biletinizi alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık