DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Şehit ve Gazileri Ekmekçi Unutmadı

3 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 23:48
2.893 kez görüntülendi

Şehit ve Gazileri Ekmekçi Unutmadı

süleyman ekmekçi davet 2015 700 aKarapınar’ın tanınmış işadamı ve müteahhitlerinden Belediye Meclisi eski üyesi Süleyman Ekmekçi, evinin bahçesinde Gazilere ve şehit ailelerine iftar daveti verdi. Davete, Garnizon Komutanı Vekili Ali Öz, İlçe Emniyet Müdürü Ertaş Tüfekçi, Komiserler, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Jandarma Komutanı Kd. Bşçvş. Orhan Özcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, daire amirleri ve çok sayıda Konya merkez ve çevre İlçelerden misafirler katıldı.

Hoş geldiniz konuşması yapan Süleyman Ekmekçi, “Davetimize iştirak eden sevgili hemşerilerime teşekkür ederim. Biz istedik ki, Körler sağırlar birbirini ağırlar tarzı bir davet olmasın. Dostlarımızın yanı sıra, bu vatan için savaşa girmiş gazilerimizi, ayrıca silahlı çatışmalarda canını vermiş şehitlerimizin ailelerini onura edelim. Davetimize nezaket gösterip gelemeyen ve çiçek yada mesaj gönderemeyen başkanlarımıza da buradan teşekkür ediyorum. Herkes kendisine yakışanı yapar. Keşke nezaket gösterip davetimize katılsalar yada bir vekil gönderselerdi, bizlerde onura olurduk” dedi.

İftar programının arkasından gazilere ve şehit ailelerine Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye edildi. Program, canlı sanat müziği fasıl ile devam etti.süleyman ekmekçi davet 2015

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık