DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Üstün Laboratuvar Hizmetlerinden Yararlanarak Sağlığınızı Koruyun!

27 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 10:01
432 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hastanelerin ya da sağlık kurumlarının en önemli yerleridir laboratuvarlar. Önemli ve ciddi hastalıkların teşhisinin hemen hepsi laboratuvardaki testlerle mümkün olmaktadır. Kan ve idrar gibi birçok tahlille ortaya çıkan hastalıkların teşhisinde laboratuvar imkanlarının yeterli olması gerekmektedir. Yetersiz ekipman ve personelle tahlil sonuçları doğru çıkmayabilir.

Gelişim Tıp Laboratuvar Hizmetleri ile birçok test sağlıklı sonuçlar alınacak şekilde kısa sürede yapılmaktadır. Dışkı da bulunan gizli kan bazı hastalıkların habercisi olabilmektedir ve üzerinde önemle durulması gerekir.

Dışkıda alınacak örneklerle hastalık teşhisi yapılabilmektedir. Yine çok tehlikeli bir hastalık olan domuz gribinin tespiti amacıyla domuz gribi testi laboratuvarın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Kişilere, doktorlara ve sağlık kurumlarına hastalıkların tedavi sürecinde laboratuvar hizmetleri verilmektedir. İshal ve kusma gibi şikayetler bazı hastalıkların habercisi olabilmektedir. Laboratuvarda yapılacak tahliller ile hastalıklar tespit edilerek tedavi sürecine hızla ve etkin bir şekilde başlanabilir.

Gelişim Tıp laboratuvarlarında hepatit, Aids, kanser ve menopoz gibi birçok test güvenilir sonuçlarla yapılmaktadır. Tıp merkezi hakkında bilgi ayrıntılı bilgi almak ve irtibat kurmak için kurum web sitesi olan http://www.gelisimlab.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık