DOLAR: 3.84 TL
EURO: 4.52 TL

Vodafone İnternet İle Yeni Bir Deneyime Ne Dersin?

31 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 20:47
1.053 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Önceleri sabit bir telefona bağlı olarak internet yaygın olarak kullanılmakta idi. Böyle olunca kişiler sabit telefon almak zorunda kalıyor ve internete sadece telefonun olduğu yerden girmek durumunda kalıyordu. Ancak günümüzde buna gerek yok. Artık internetinizi dilediğiniz her yerde özgürce kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük kapsama alanlı ve en hızlı internet alt yapısına sahip operatörü olan Vodafone ile özgürce ve hızlı bir internet deneyimi yaşayacaksınız. Vodafone internet hizmeti ile nerede yaşarsanız yaşayın ayrıcalığı yaşayacaksınız.

Vodafone süpernet tarifeleri ile ev telefonuna ihtiyaç duymadan ve hat ücreti ödemeden doyasıya bir internet keyfini yaşayacaksınız.

Vodafone firmasının müşterilerine sunduğu bir diğer internet hizmeti ise Vodafone yalın internet ile sorunsuz, bağlantı kesilmeden kaliteli bir iletişime merhaba diyeceksiniz. Ayrıca telefonlu veyahut telefonsuz fiber internet gibi internet seçenekleri ile internet deneyimini bir tık daha öte getirerek fiber teknoloji ile tanışabilir ve internette hızını maksimum seviyelerde yaşayabilirsiniz.

Vodafone internet paketlerini incelemek ve online başvuru yaparak bu kaliteli hizmetten faydalanmak için http://vodafoninternet.com/ adresini kullanabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. ahmet dedi ki:

  Vodafone ADSL ile internet ve sabit telefon hizmeti bir arada.
  Vodafone NET internet + Sabit Telefon + 3000 Dk Ücretsiz görüşme. 59,90 TL

 2. murat dedi ki:

  Detaylı Bilgi
  Vodafone’dan evlere
  Telefonsuz ADSL
  Sizde evinize hiçbir ek ücret ödemeden
  internet alın, hemen çağı yakalayın.

  Detaylı Bilgi http://www.vodafonnet.net

 3. ahmet dedi ki:

  Vodafone NET Yalın internet aylık sadece 49,90 tl’ye sizleri bekliyor. http://www.vodafonadsl.com

 4. emrah dedi ki:

  KAMPANYALARKampanyalarımızdan Haberdar Olmak istermisiniz ? http://www.vodafoninternet.com

Yukarı Çık