DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Yemek Servislerinize Şıklık Katacak Çözümler

2 Temmuz 2015 Ekleme Saati: 15:42
352 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Birçok insan için yemek yemek kadar, yemeğin sunumu ve sofranın nasıl hazırlandığı oldukça önemlidir.

Evinde misafir ağırlayan birçok insan için lezzetli yemekler hazırlamak kadar sofranın da etkileyici bir güzelliğe sahip olması dikkat çeken bir ayrıntıdır. Yemek altlıklarına veyahut dekoratif amaçlı masa üstlerine konulan örtüler evinizde şık bir görüntü yansıtacaktır.  Amerikan servis örtüleri, tabak, kase ve bardak altlıkları olarak kullanabileceğiniz hem şık bir örtü olarak dikkat çekmekte, hem su geçirmez ve leke tutmaz özelliği ile masanızı ve masa örtünüzü korumaktadır.

Dinner Design firması tarafından müşterilerine sunulan Amerikan servisler çeşitleri ile müşterilerini kendine hayran bırakmaktadır. Dikdörtgen, oval, yuvarlak ve baş başa ürün çeşitleri sofranıza şıklık katacak.

Aynı zamanda sehpalarınızın üzerine serebileceğiniz dekoratif round ve runner örtü çeşitleri, sehpanızın ve evinizin havasını değiştirecek şık ve etkileyici görüntüsüyle hemen dikkatleri üzerine toplayacaktır.

Firmanın seçkin ürünlerine sahip olmak için online satış hizmeti veren http://www.dinnerdesign.com.tr/ adresine göz atabilir, ürünleri inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünlere hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık