DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Ak Parti 46. Danışma Meclisi Toplandı

22 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 20:28
1.559 kez görüntülendi

Ak Parti 46. Danışma Meclisi Toplandı

Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilatı, 46. Danışma Meclisi Toplantısı, Karapınar Kültür Merkezinde yapıldı.

Divanın oluşması ile başlayan programa Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Hüsniye Erdoğan, Gülseren Rüveyda Işık, Ak Parti Konya İl Teşkilat Başkan Yardımcısı Serhan Güngör, İlçe Koordinatörü Ali Rıza Akköylü, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Said Çelik, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Dudu Sağlamer ve partililer katıldılar.ak parti danışma toplantısı (1) kapak 700

Tahir Akyürek, program yoğunluğu ve Karapınar toplantısından daha önemli programları için Karapınar programına katılamadı.

Açılış konuşmasını Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi tartan yaptı. Tartan, ülkede yaşanan üzücü hadiseler ile mücadelede Hükümete tüm halkın destek vermesi gerektiğini ve Ak Parti hükümetinin sadece Türkiye’de değil, Tüm Dünya’da Mazlumların koruyucu olduğunu söyledi. Tartan daha sonra Programa katılması beklenen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in programlarının yoğunluğundan dolayı Karapınar programını iptal ettiğini söyledi.

Karapınar Belediyesinin çalışmalarının sergilendiği slâyt gösterisinden sonra konuşan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Hizmet bayrağını devir aldıktan sonra ilçeye yaptıkları ve yapmayı planladıkları yatırımlardan söz etti.

Konuşmacıların konuşmalarını tamamlamasından sonra danışma meclisine basına kapalı olarak geçildi.

ak parti danışma toplantısı (1) 2 700 ak parti danışma toplantısı (1) 3 700 ak parti danışma toplantısı (1) kapak 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık