DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Erkek Sevgiliye Hediye Rehberi

20 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 17:02
1.180 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Özellikle bayanlar hediye alırken oldukça seçici davranırlar. Erkek sevgilinize nasıl bir hediye alabileceğinizi buldumbuldum sizler için sıralıyor.

Söz konusu hediye seçmek olduğu zaman siz de yelkenleri suya indirenlerdenseniz, sizin için hazırladığımız bu hediye listesini görmeden geçmemenizi tavsiye ederiz. Erkeklere hediye almak ne kadar basit gibi gözükse de, hediye alacağınız kişi hayatınıza anlam katan erkek arkadaşınız olduğu zaman ister istemez işler değişiyor. Sevgiliye hediye seçmenin hiç de kolay olmadığını muhakkak biliyorsunuzdur. O zaman derdinize derman olacak bu hediye alternatifleri, tam da erkek arkadaşınızın beğenisini kazanacak nitelikte…
Erkek Sevgiliye Alınabilecek Hediye Alternatifleri

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

erkek-sevgiliye-hediye-rehberi-1

Bir çakmak eminiz daha önce hiç bu kadar anlamlı olmamıştır. Üzerine hem fotoğraf hem de sevgilinize dair en anlamlı mesajı yazdırabileceğiniz bu ürün, daima sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi haykırma görevini üstlenmiş bulunmakta…

 

 

İsme Özel Deri Hediye Seti

erkek-sevgiliye-hediye-rehberi-2
İçerisinde anahtarlık, kartvizitlik ve kalemin yer aldığı deri hediye seti bir erkeğe hediye edilebilecek en kullanışlı ürünlerden. Hediye setindeki ürünlerin üzerine, erkek arkadaşınızın ismini yazdırabiliyorsunuz.
http://www.buldumbuldum.com/hediye/isme-ozel-deri-hediye-seti/

 

Kişiye Özel Asker Künyesi
erkek-sevgiliye-hediye-rehberi-3

Seneler geçse de anlamını yitirmeyecek bir hediye almak istiyorsanız, kişiye özel asker künyesi emrinize amade… Üzerine istediğiniz fotoğrafı ve 30 karaktere kadar dilediğiniz metni yazdırabildiğiniz bu künye çok konuşulacak.

 

 

Kişiye Özel Fotoblog Duvar Saati

erkek-sevgiliye-hediye-rehberi-4

Hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz erkek arkadaşınıza kişiye özel fotoblog duvar saatinden daha manidar bir hediye veremezsiniz herhalde. Fotoğrafları ve metinleri istediğiniz gibi değiştirebildiğiniz bu duvar saati oldukça iddialı bir hediye…

 

 

Kişiye Özel Tavla Seti

erkek-sevgiliye-hediye-rehberi-5

Hobileri arasında tavla oynamanın ilk sırada olduğu sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye seçeneğiyle karşınızdayız! Sevgilinizin ismi ve kendi isminizin baş harfini de yazdırabileceğiniz bu tavla romantikliğinizi gözler önüne serecek.

Çakmaklı Kol Saati

erkek-sevgiliye-hediye-rehberi-6
Eğer tercihinizi ilginç ürünlerden yana kullanmayı planlıyorsanız, çakmak olarak da kullanabileceğiniz bu kol saati tam size göre… Kendini çakmak zanneden bu kol saati hiç şüphesiz sevgilinizin de beğenisini kazanacak.

http://www.buldumbuldum.com/hediye/wrist_watch_lighter_cakmakli_kol_saati_/
İsme Özel Deri Kartvizitlik
erkek-sevgiliye-hediye-rehberi-7
Kişiye özel olarak tasarlanmış deri kartvizitlik, yeni iş sahibi olan erkek arkadaşınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden… Kullanışlı ve daima sizi hatırlatacak bir hediye almak istiyorsanız isme özel deri kartvizitliği göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz.
Erkeklere Özel Mutfak Önlükleri

erkek-sevgiliye-hediye-rehberi-8

Mutfakta kendisine rakip tanımayan erkek arkadaşınızı ödüllendirmeye hazır mısınız? Erkeklere özel mutfak önlüklerinin iki farklı modeli bulunmaktadır ve mutfak önlüklerinin üzerindeki yazıları istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

(Advertorial – Tanıtım)

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık