DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Fantastik Dörtlü 3 Filmi 1

1 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 11:38
447 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

07 Ağustos 2015 tarihinde vizyona girecek olan, yönetmenliğini Josh Trank’ın üstlendiği aksiyon ve fantastik türdeki ABD yapımı Fantastik Dörtlü 3 filmi yine sevenleri ve meraklıları tarafından heyecanla beklenen serilerden biri ile karşımızda.
Sue, Ben, Johnny ve Reed özel bir görevi yerine getirmek üzere uzayda yolculuk yapmakta olan astronotlardır. Görev sırasında beklemedikleri bir kozmik radyasyona maruz kalan astronotlar bu durumdan sonra birbirinden farklı ve özel güçlere sahip olurlar. Reed üst seviyede esnekliğe sahip olurken, Sue görünmez olabiliyordur, Johny alev topuna dönüyor Ben de bir kayaya dönüşebilmektedir. Ancak ne var ki bu tehlikeli olan güçlere adapte olmak da hiç kolay olmayacaktır. Fantastik Dörtlü artık bu yeni ve özel güçlerine güçlerine alışmaya ve hakim olmaya çalışırken, geçmişte dost, şimdi ise düşman olan kişiye karşı savaşmak ve dünyayı yok edilme riskinden korumak zorunda kalırlar.
Marvel’in Süper Kahramanlar kitabından yola çıkılarak hazırlanan maceranın oyuncu kadrosunda ise Toby Kebbel, Michael B. Jordan, Kate Mara ve Miles Teller yer alıyor.
Oyuncuların filmde rolleri ile adlarına baktığımızda;
Miles Teller Rol: Reed Richards / Mr. Fantastic
Kate Mara Rol: Sue Storm / The Invisible Woman
Michael B. Jordan Rol: Johnny Storm / The Human Torch
Jamie Bell Rol: Ben Grimm / The Thing
Seri filmi olan Fantastik Dörtlü 3 izleyerken filminde dört arkadaşın idealist gençlerken henüz tanışmamış olmaları ve birbirleri ile tanışma ve birlikte takım olmalarının macerası konu alınıyor.
Josh Trank’ın yönetmenliğini yaptığı ve 7.4 IMDB puanına sahip olan ABD yapımı filmi sitemizde Fantastik Dörtlü 3 izleyebilirsiniz.
Toby Kebbel, Michael B. Jordan, Kate Mara ve Miles Teller gibi usta oyuncuların yer aldığı filmin kadrosunun yanı sıra filmin senaristliğini de T. S. Nowlin, Ashley Millet, Josh Trank, Simon Kinberg, Jack Kirby ve Stan Lee gibi yine kalemleri güçlü olan isimler üstlenmiş. Yapımcılığını ise Stan Lee ile Matthew Vaughn yapıyor.
Serinin 3. filmi olan filmde Strom, Taş Adam ve Alev Çocuk’un en başına geri dönüyoruz. Filmde tanıdığımız bu dört gencin yetenekleri maruz kaldıkları radyasyon ile gelişir ve hepsinin de fiziksel formu bununla birlikte değişir. Onlara bu formu veren alternatif evren onların yeteneklerini bir arada kullanabilme ve ekip olma ruhunu gerektirmektedir. Dolayısı ile dört arkadaşın birlikte çalışmayı öğrenecekleri, beraber ekip olarak hareket edecekleri bir yapı ile karşımıza çıkıyor. Film tüm dünyada 7 Ağustos 2015 tarihinde vizyona giriyor.
Filmin ilk iki filmi genel olarak beğenilince üçüncü film ile sevenlerinin karşısına çıkmayı hedefleyen filmin yapımcıları ilk iki filmden farklı olarak, en başa dönmeyi ve gençlerin başlangıç noktasından hareket etmeyi tercih etmiş.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık