DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Filo Ve Araç Kiralama Hizmetlerinde Türkiye Genelinde Faaliyet Gösteren Profesyonel Firma

18 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 18:00
572 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Araç kiralama sektörünün gelişmesiyle sektörde araç kiralama hizmeti sunan pek çok firma faaliyet göstermeye başladı. Ancak bu firmalardan çoğu bulundukları il ve ilçe sınırları dahilinde hizmet veren firmalardır. Ayrıca dikkatli bir inceleme yapılırsa bu firmaların kiralama hizmeti için sizlere temin ettiği araçların hasarlı, yıpranmış oldukları ve kiralık araçlarda bulunması gereken evrakların tam olmadığı tespit edilecektir.

Bu nedenle araç kiralama hizmeti almak için merdiven altı olarak tabir edilen bu firmalardan hizmet almak yerine Türkiye genelinde faaliyet gösteren profesyonel firmalardan hizmet almanız menfaatinize olacaktır. Çünkü herhangi bir kaza ve hasar durumunda bu firmalar tüm bedeli size imzalattırdıkları boş senetler ile tahsil etmeye çalışacaklardır. Özellikle İstanbul araç kiralama firmaları arasında yaygın olan senet imzalatma işlemi yasal bir işlem olmayıp sizi ciddi mükellefiyetler altına sokmaktadır.

Yaz tatilini geçirdiğim İzmir’de hem gezmek hem de tarihi mekânları görmek için internet üzerinde İzmir araç kiralama firmalarını inceledim. Türkiye genelinde en çok tercih edilen araç kiralama firması ile anlaşarak usulüne ve yasal prosedürlere uygun araç kiralama hizmeti aldım.

Bu hizmeti aldığım Derindere Filo Kiralama (www.derindere.com.tr) sizlerden gereksiz belgeler istemeden profesyonel hizmet sunan bir araç kiralama firmasıdır. Firmanın Türkiye’nin her ilinde şubesi bulunmaktadır. Firmanın hizmetlerinden yararlanmak için Ankara ilindeyseniz internet üzerinde Ankara araç kiralama ibaresiyle arama yapmanız yeterli olacaktır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık